9 . Y ı l ı m ı z

Firmanız İçin Yazılımamı İhtiyacınız Var?

Müşteri, Pazarlama, Satış, Teknik Servis yönetimi gibi ihiyaçlarınız için Crm Yazılım tam sizin ihityacınız olan sistem.

CRM YAZILIM

Web Yazılım ile çalışmalarınızı dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web yazılımları tasarlıyoruz.

Crm Yazılımları günümüzde işletmeler için çok fazla önem kazanan bir ihtiyaçtır. Odağında Müşteri olan tüm işletmeler için; son derece önemli olan müşteri ilişkileri yönetimi yazılımları özellikle hizmet sektörü içinse vazgeçilmez bir araçtır..

Özel CRM Nedir?

İngilizce Customer Relationship Management’ın kısaltılması olan CRM’nin Türkçe açılımı Müşteri İlişkileri Yönetimi’dir. Müşterilerin beklentilerini en mükemmel şekilde anlamak için gerekli verileri toplamaya ve elde edilen veriler yoluyla yeni çalışma stratejileri geliştirmeye CRM yani Müşteri İlişkileri Yönetimi, bu yönde geliştirilen yazılımlara da Özel CRM programı denir.Bir CRM sistemini uygulamak ve rekabet gücü oluşturmak isteyen her kurumun ihtiyacı olan temel şey, hem operasyonel işlemlere, hem de analitik beklentilere cevap verecek bir CRM programı oluşturmakla başlar. Bu sebeple gelişmek isteyen her işletme ve şirket, CRM’yi çok iyi takip ederek en uygun olan CRM yazılımını kullanması gerekmektedir. Tabii, bu tip bir uygulama sırasında firmanın kendine has isteklerine uyarlanabilen, esnek bir yazılım ile birlikte, kurumun kendi ihtiyaçlarını tespit edebilecek saha tecrübesine sahip yazılım ortakları olması, CRM programı uygulama sürecinde çok daha hızlı yol alınmasını sağlayacaktır.

Hangi Firmalar Özel CRM Kullanmalıdır?

CRM, her şeyden önce stratejik bir kavramdır.Günümüzde ticari hayatta her şirket ya da işletme, kendi kulvarında mevcut çetin rekabet koşulları karşısında rakiplerinden bir adım öne geçmek için mücadele etmek ve kendine özgü bir fark yaratmak zorundadır. Öne geçmek isteyen şirket ya da işletmenin ticari ilişkilerinde uzun soluklu ve bol kazançlı müşteri ilişkileri oluşturan ve kurduğu ilişkileri muhafaza eden bir yapı kurması hayati önem taşır. Şirket ya da işletmenin müşteriyi ve müşteri memnuniyetini merkez haline getirerek, etkili pazarlama ve satış süreçlerini yöneten bir felsefe belirlemelisi de oldukça önemlidir.Firmanın dışarıdan uygun şekilde algılanmasını sağlayan, pazarlama, satış ve müşteri ilişkileri gibi uygulamaların yapılandırmasında yer alan üretim, muhasebe, lojistik ve planlama gibi iç yapısındaki alanlarda da aralıksız şekilde devam etmesi sağlanmalıdır. Özetle, yapılan planların uygulamasında şirket ya da firma tarafından ihtiyaç duyulacak en önemli araçlardan biri, bir CRM programı alt yapısıdır. Kısaca aralıksız büyümeyi hedefleyen her şirket ya da firmanın mutlaka bir CRM programı kullanması önerilir.

Avantajları
Satış sürecinizi eksiksiz bir şekilde yönetmenizi sağlar
Ekibinizi bir araya getirir ve iç iletişimi artırır
Müşteriyle olan tüm iletişim sürecini kayıt altında tutar
Verilerinizi daha iyi organize etmenize yardımcı olur
Ofiste değilken bile gelişmeleri yakından takip etmenizi sağlar
İş takibini kolaylaştırarak şirketinizin verimliliğini artırır
Hızlı ve etkili kararlar almanızı sağlar
Kullandığınız diğer yazılımlarla entegre olabilir

Sosyal Medya Tadında Online CRM Çok Akıllı çok kolay

Win Medya bir yazılımdan çok daha fazlası...

Satış öncesinde ve sonrasında tüm kurumsal temaslarınıza kolayca erişin. Firma geçmişleri her an elinizde olsun
Müşteri Adayları ve müşterilerin detay bilgilerini ve ilgili kişileri kayıt altına alın. İsterseniz müşteri temsilcilerine atayın. Kayıtlarınızı gruplandırın , ilişkilendirin , ölçün , yorumlayın.

Web Yazılım ve Yönetim.

Web yazılım ile her fırsatın tahmini satış tutarını, olasılığını, ilgili kişileri, aşamasını ve hakkındaki tüm notları izleyin..
  • Dönemsel Satış Dağılımı
  • Personel Performans Analizi
  • Sektör, Şehir, Marka, Ürün Bazında Satış Dağılımı
  • Karlılık Analizi
  • Müşteri Satış Dağılımı
  • ve daha fazlası...

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al