W i n d M e d y a

Web Sitesi Yenileme

Uzun süredir kullandığınız web sitenizin yenilenme zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz? Günümüzde her türlü işletimin dijital çağa doğru evirilmesiyle birlikte firmalara ait web siteler, en gözde reklam araçları haline geldi. Sürekli güncel tutulan web sitelerse müşterilerin ilgisini daha çok çekmekle birlikte aynı zamanda güncellemeye tabi tutulmayan sitelere oranla ziyaretçilerin site içerisinde daha fazla vakit geçirmesine de olanak sağlıyorlar. Web sitesi yenileme, tam da bu noktada devreye giren ve web sitenizi daha kullanışlı ve sürekli güncel tutmaya yarayan bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Web Sitesi Yenileme Ücretleri

Web Sitesi Yenileme Ücreti

Sürekli yenilenen dünya içerisinde arama motorları da zamanın getirilerine bağlı olarak kendi algoritmalarını sürekli yenilemekte ve değiştirmektedir. Bu sebeple web ağı üzerinde kendine yer bulmuş her site, kendini sürekli olarak güncellemek zorundadır. Bu yenilenme süreci, web sitelerinin ağ üzerinde daha iyi bir konuma sahip olmasına imkan tanıyarak arama motorları içerisinde üst sıralarda görünür olmasını sağlar. Mükemmel bir rekabet alanı olan İnternet ağı üzerinde ön sıralara geçmek ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmayı arzu ediyorsanız profesyonel bir firmadan yardım almanız ve web sitesi yenileme işlemlerinizi bu firma ile birlikte gerçekleştirmelisiniz.

Yenileme İşlemlerinde İlerleme Nasıl Olmalı?

Web sitesi yenileme işlemlerinizde herhangi bir firmaya başvurmadan önce ne istediğinizi ve bu web sitesinden ne beklediğinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Bu belirleme süreci size ve web sitesi yenileme işlemlerinizi gerçekleştirecek firmaya büyük oranda kolaylık sağlayarak her türlü anlaşmazlık ve sıkıntılı durumu ortadan kaldıracaktır. İsteğiniz doğrultusunda ufak veya büyük bir yeniliğe gidilebilmektedir. Örneğin sadece site içerisindeki yazılı içeriklerin değiştirilmesini istiyorsanız ara yüzün değişmesi yeterli olacaktır ancak diğer birtakım değişikler için tasarım işlemlerine ek olarak ilave satın almalar da gerekebilmektedir. Yapılacak işlemlere karar vermeden önce tek amacınızın sitenizi ön plana çıkararak site aracılığıyla firmanızın reklamını yapmak ve bu reklam sayesinde satış hedeflerinizi arttırmak olduğunu unutmayın! Web sitesi yenileme işlemlerinizi gerçekleştirecek firmayı büyük bir titizlikle seçin.

Seçeceğiniz firmanın profesyonelliğini daima göz önünde bulundurun. Web sitesi yenileme işlemlerinizde SEO çalışmalarını kesinlikle atlamayın. Eğer çok sayfalı bir siteye sahipseniz SEO çalışmalarınızın boşa gitmemesi adına var olan sitenin yenilenmesinden çok yeni site tasarımlarına yönelin! Web sitenizin yenilenmesi yapılmadan evvel yenileme işlemlerini yapacak firmaya bu çalışmalarınıza herhangi bir zarar gelip gelmeyeceğini sorun ve bunu teyit edin. İşlemler sırasında her sayfa için yeni bir indexleme gerekeceğinden tasarımcı firmanın SEO uyumlu içeriklerinizi korumaya yönelik özverisini bu şekilde arttırın. Siteniz yenilendikten sonra meta başlıklarının ve açıklamaların değişmediğini teyit edin.   Siz de uzman kadrosu ve profesyonel tasarımlarıyla her türlü web sitesi yenileme işlemlerinizde Wind Medya ile iletişime geçebilir, işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Aşağıda örnek olarak hazırlanmış bir Web Sitesi Yenileme Fiyat listesini görebilirsiniz.

 

Web Sitesi Yenileme Fiyatları

Hizmet Adı   Hizmet Detayı   Fiyat  
           
Özel Web Tasarımı Fiyatı   Firmaya Özel hazırlanan Web Tasarımı   Projeye Özel Belirlenir  
Hazır Web Sitesi Fiyatı   Hazır web sitesi   4500 TL + KDV  
Hosting Fiyatı   Standart Hosting Fiyatı   600 TL + KDV  
E-ticaret Sitesi Fiyatı   Hazır her şey dahil e-ticaret sitesi   8000 TL + KDV  
Toplu Mail Gönderimi   İşte Gönderi basic paket toplu mail gönderimi   200 TL + KDV / Ay  
MTHS   1 yıllık Sınırsız kotalı MTHS Hizmeti   1250 TL + KDV  

 

 
 

 

 

Web Sitesi Yenileme ya da diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0212 541 03 10 nolu telefonlarımızdan bize

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al