9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

E-ticaret Paketleri

Online mağaza açmak, sanal dükkan açmak, internet üzerinden mağaza açmak, sanal pazar açmak ve sanal market gibi isimlendirmeleri yapmak için uygun olabilmektedir. Tüketicilerin özellikle de son zamanlarda online alışverişe yönelim gösterdiğini görmekteyiz. Tüketicilerin online alışverişe yönelmesine paralel olarak E-ticaret paketleri konusunda çeşitlenmelerin olduğu da görülüyor. Artık pek çok işletme sahibi insan için de fiziki mağazaları online fırsatlarından yararlanarak büyük satışlara çevirmek Wind Medya aracılığı ile çok kolay ve rahat. Birkaç tuşa dokunarak tasarım paketinizi seçme avantajını yakalıyorsunuz. Bütün gelişmiş olan özelliklerimiz doğrultusunda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

E-ticaret Sektörüne Avantajlı Giriş Yapabilirsiniz

Zaman geçtikçe E-ticaret dünyasında büyümeler devam ediyor. Vakit kaybetmeksizin bu büyümenin içerisinde yer almak isteyen bireylerin E-ticaret paketlerini araştırması daha doğru olacaktır. Wind Medya, sizleri bu noktada yalnız bırakmıyor ve E-ticaret ile alakalı bütün profesyonelliğini ve gücünü konuşturuyor.

Artık çağa ayak uydurmanız, E-ticaret muhteşem avantajlarından faydalanmanız sizleri daha üst seviyelere taşıyacaktır. E-ticaret dünyasında yerinizi alarak basamakları emin adımlarla çıkabilirsiniz. E-ticaret süreci için gerekli olan bütün ihtiyaçlarınızı ve her türlü desteği sağlamak istiyoruz. Geliştirdiğimiz ve yenileştirdiğimiz oldukça başarılı niteliklere sahip paketlerimizi sunuyoruz. Sizlerin kullanımına bu paketleri gayet kolay bir şekilde açabilmekteyiz. Kısacası Wind Medya aracılığıyla E-ticaret sektörüne zaten büyük avantajlarla giriş yapabiliyorsunuz.

E-ticaret Paketleri Ne İşe Yarar?

İnsanların para karşılığında sanal ürünleri, online ortamdan satma ve satın alma işlemlerine E-ticaret adı veriliyor ve bu kapsamda E-ticaret paketleri kullanılarak iş daha kolay bir hale eriştiriliyor.  E-ticaret paketleri kullanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Size uygun olan tasarımı seçmeniz gerekiyor. Özgün ve özel olan bir görünüme sahip E-ticaret sitesi oluşturmanız halinde E-ticaret sektöründe oldukça başarılı bir hale gelebilirsiniz. Firmanızın online üzerinde 7/ 24 yer almasını sağlamak mümkün oluyor. Elektronik ortamda kısa süre dahilinde veri aktarımını en iyi şekilde sağlayabiliyorsunuz.

E-ticaret paketleri, genel olarak mobil uyumlu tasarımlardan oluşuyor. Sadece bir site sunuşu yapmıyor. Bunun yanında bu paketler içerisinde pek çok avantajı ve süreci barındırabiliyor. Üyelik, stoku takip etme, sipariş, cari yönetimi, kargo işlemleri, içeriksel yönetim ve istatistik raporlar paketlerin içerisinde yer alıyor. Bu bahsetmiş olduğumuz özelliklerin ışığında da başarıya odaklanma daha kolay oluyor. Bu nitelikli imkanların tamamına sahip olabilirsiniz. Bunun için paket seçeneklerini iyi bir şekilde incelemeniz yeterli olacaktır. Aradığınız özelliklerin neler olduğu öncelikle kendi kafanızda belirlemeniz ve kararı vermiş olmanız gerekiyor.  Ne istediğinizi, hangi avantajları fırsata çevirmek istediğinizi belirledikten sonra paketler konusunda problem yaşamayacaksınız. Paketinizi seçmenizin ardından zaten başarıya emin adımlarla ulaşabileceksiniz.

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.

Daha Fazla

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al