9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

Web Sitesi Fiyatları 2024

İyi bir web sitesi kurulumunu gerçekleştirmek son derece büyük önem arz ediyor. Pek çok insan hali hazırda bulunan sistemlerden yana tercihini yapıyor. Online web sitesi oluşumunun sağlanması noktasında yardım almak en doğru adım olacaktır. Ancak web sitesi kurulumunu gerçekleştirmeden önce web sitesi fiyatları ve bu konu hakkında en iyi şekilde bilgi sahibi olunması gerekiyor. Özel, özgün ve orijinal bir web sitesi, sizin başarıya ulaşmanız noktasında oldukça iyi bir yardımcınız olacaktır.

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.

Daha Fazla

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Web Sitesi Fiyatları

Kitlenize ulaşım konusunda orijinallik size katkıda bulunacak, başarınıza zemin hazırlayacaktır. Görselliğin önemiyse azımsanmayacak düzeydedir. Bundan dolayı alt yapının iyi bir şekilde gerçekleştirilmesi, dizayn ve tasarım odağında başarının yakalanması gereklidir. Profesyonel destek gerekmektedir. Bu konuda profesyonelliğin önemi oldukça yüksek bir haldedir. Web sitesinin istenen noktadan başlanıp dilenen noktaya gelebilmesi için anahtar kelimelerin, arama motoru noktasındaki kalite düzeyinin iyi bir şekilde olması gerekiyor. özellikle de web sitelerinin mobil bağlantılarla uyum içerisinde olması gereklilik gösteriyor. Bu vesileyle insanların geniş kitlelere ulaşımı daha kolay bir hal alabiliyor. Özgün ve özellikten uzaklaşmadan tasarımların gerçekleştirilerek görsel görünümlerden hareket edilmesi daha sağlıklı ve uzun bir web sitesi yolu oluşturacaktır.

Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her insan başarılı konumlara ulaşmayı diler. Bu yolda web sitesi yaptırma konusunda karar verdiyseniz eğer çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde uygulamaya geçirmeniz sağlıklı olacaktır. İnsanların sanal alanda vakit geçirme derecelerinin yüksek olduğunu var sayarsak sizlerin iyi bir adım attıktan sonra başarıyı yakalama durumunuz o kadar da zor olmayacaktır. Şimdi Web Sitesi Fiyatı Alın Web sitesi yaptırmaya başlamadan önce bu alanda iyi bir şekilde hizmetini sunan bir firmayla anlaşma sağlamanız oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Çünkü bu yönde isteklerin artış gösterdiği günümüzde bu yöne doğru hizmetini sunan birçok firma bulunuyor.

Bu firmaların içerisinde hangisinin web sitesi noktasında iyi bir hizmet sunması ya da fiyatlandırmanın doğru bir şekilde yapılması durumunu belirlemek zor olmaktadır. İyi bir kararın ardından her yönden başarıya ulaşmanız daha kolay ve rahat bir hal alacaktır. Dizayn ve renk uyumu, web sitelerinde bir birini tamamlayan noktalar olarak karşımıza çıkıyor. Her adımın iyi bir şekilde atılması gerekiyor. Hedefinizle uyumlu bir web sitesi oluşturmanız, kitlelere ulaşımda size daha kolaylık sunacak bir adım olacaktır.

Web sitesi açmanın en büyük amacı, kendi şirketinizi, fikri ve görüşlerinizi özgün bir şekilde aktarmaktır. Her bu sektöre adım atmak isteyen birey, kusursuz bir hizmeti amaçlar. Eğer sizin de amacınız buysa, şuan en doğru adreste bulunuyorsunuz. Profesyonelliği geri plana atmadan hareket etmek gerekiyor. Özgünlüğü elden bırakmadan yola çıkmak ve yolu tamamlamak gerekiyor. Web sitesi, özellikle de son zamanlarda oldukça gerekli olan ve internete ilk adımını atacak olan bireyin hakkında bilgi sahibi olmak istediği bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Web sitelerinin amaçladığı yönde elde edecek olduğu başarıları ve bu başarıların bir sürece yayılım göstermesini sağlıyor. İhtiyacın ve bu yöne olan talebin artış göstermesine paralel olarak web sitesi firmalarının varlığı noktasında da büyük artışlar görülmektedir. Bu konuda gereksinimi olan bireylerin profesyonel destek alarak daha sağlıklı sonuçlar elde etmesi oldukça mühim olmaktadır.

Alanında uzmanlaşmamış olan bir firma ile işbirliği yapıldığı taktirde istenilen doğrultuda sonuç elde etme olasılığı minimum düzeye inecektir ve sorunsuz bir web sitesi elde edilebilecektir. İyi bir firmayla anlaşma sağlanması durumunda aynı zamanda web sitesi fiyatları da doğru bir halde olacaktır. Sektörde kendimizden söz ettiren bir firma olarak, sizlere bu profesyonel desteği sunuyoruz. Üstelik uzun süreli geçmişimize bakıldığı taktirde başarıların içinin boş olmadığı da rahat bir şekilde anlaşılabilmektedir. Her vakit daha iyisini yapabilmek adına, web sitesi firması sektöründe tercih edilenler listesinde ilk sırada olmak adına büyük çabalar sarf etmekteyiz ve karşılığını ad müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ile almaktayız.

Peki Web Tasarım Nedir ?

Web tasarım, internet sitesinin görsel yüzü ve sahip olduğu işlevsel özellikleri kapsama alanına almaktadır. İnternet ortamında bir kurumun ya da kurumsal olan kimliğin tanıtılmasında yararlanılmaktadır. Web sitesinin planlanması ve kurulması, grafiksel çalışmalar webmaster olarak bilinmekte olan bu konuda uzmanlaşmış olan kişiler tarafından web sitesi üzerindeki kod yapısını oluşturma sürecine de web tasarım aşaması denilmektedir. İnternet, web tasarım sayesinde bu denli büyük önem sahibi olmuştur.

Bilgilendirme, etkileşim ve paylaşmanın en iyi yolu olmayı başarmış olan internetin zemininde hiç kuşku yok ki etki düzeyi yüksek olacak şekilde hazırlanmış olunan web siteleri bulunmaktadır. İnternetin kullanıcılarına sağlıyor olduğu en büyük avantaj hem iletişimi kolaylaştırması hem de istenilene çabuk bir şekilde ulaşımı sağlamasıdır. Bundan ötürü diğer iletişim araçlarına göre daha ucuzdur ve daha da etkilidir. Web tasarım aşamasının da amacı kullanıcı ile bağlantıyı kolay, dinamik ve doğru bir şekilde sağlamaktır.

Site içeriği ve görselliğin birbiri ile bir bütün olabilecek şekilde çalışması ile meydana gelmektedir. Bu tasarımda en önemli ve unutulmaması gereken kural; içerik ve tasarımın birbiri ile uyum içerisinde olması gerektiğidir. Web tasarımı yaptırmak ve internet üzerinde de istenilen düzeydeki başarıya ulaşabilmek ve bu başarının sürekliliğini sağlayabilmek oldukça önemli olmaktadır. İnternet üzerinde pek fazla aktif olmayanların ve bu sektör ile uğraşmak isteyenlerin muhakkak bilgi birikimi olması, bu şekilde tasarım sektörüne girmesi gerekmektedir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

İnternet ortamında bulunma süresinin gün geçtikçe artış gösterdiği bu zamanlarda, sitelerin etkin ve kalıcılık esasına uygun olacak şekilde rol üstlenmesi gerekmektedir. Bundan ötürü web sitesi yaptırmak isteyen firmalar, kurumsal site tasarımı aşamasında oldukça dikkatli olmalıdır ve özverili bir şekilde hareket etmelidir. Kurumun internet sitesindeki temsilcisi web sitesi olmaktadır.

Etkili ve ilgi çekiciyse olumlu geri dönütler fazla olacaktır. Kısacası başarıya ulaşabilmek için doğrudan doğruya ziyaretçiye dokunabilmeyi amaçlamak gerekmektedir. Eğer bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olduğunuzu düşünmüyorsanız muhakkak profesyonel destek almanız gerekecektir. Kurumsal web sitesi, bir işletme ya da kurum ile ilgili bilgileri doğrudan doğruya açıklamalıdır. Verecek olduğu hizmetleri eksiksiz bir şekilde güven dahilinde sunmayı amaçlamalıdır.

Firmamız olaya bir bütün halinde bakıyor. Web sitesi kurulumunun en iyi şekilde gerçekleştirilmesini amaçlarken bunun yanında web sitesi fiyatları konusunda da müşterilerine doğru ve yerinde fiyatlandırmalar gerçekleştiriyor. Siz de eğer web sitesi fiyatları konusunda sizleri tedirgin etmeyecek bir firmayla anlaşma sağlamayı diliyorsanız şuan en doğru adreste bulunuyorsunuz. Hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz, web sitesi fiyatları da bu doğrultuda belirlemeye dikkat ediyoruz.

Web tasarımı ya da diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0555 697 17 58 nolu telefonlarımızdan bize ulşabilirsiniz

Bir web sitesi tasarımı genellikle ortalama fiyatı 2.000 ₺ – 5.000 ₺ arasında değişmektedir. Bununla beraber özgün tasarım web sitesi fiyatları 10.000 ₺ – 20.000 ₺ arasında değişebilmektedir. Özel bir proje yada bir web sitesi istediğiniz de bu fiyat 50.000 ₺ kadar da yükselmektedir.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al