9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal Web Sitesi Sahibi Olun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

WEB TASARIM

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.
Web Tasarım

Firmalar ve şirketler, ürünlerini ya da hizmet odağındaki fikirlerini istedikleri düzeydeki kitlelere ulaştırabilmek için web sitesi işine girmektedir. Ancak günümüze baktığımız vakit mobil ziyaret odağındaki hizmetlerin oldukça fazla bir hal olduğunu görebiliyoruz.

Özellikle de son zamanlarda arama motorlarının fazla bir öneme sahip olduğu noktalardan biri de SEO uyumlu web tasarım yaptırmanın geldiğini söyleyebiliriz. Bu nedenden dolayı web tasarım işlemleri gerçekleştirilirken tüm ekranlar için uygun bir paketten faydalanılması daha mantıklı bir tercih olacaktır.

SEO alt yapılı olan web sitelerinin hazırlanması noktasında baz alınması gereklilik arz eden noktaların bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. SEO noktasında profesyonellik kesinlikle ön planda tutulması gerekiyor. Hem SEO uyumlu hem de bunun yanında eksiksiz bir hissiyat istiyorsanız doğru bir adım atarak iyi bir firma tercihinde bulunmak gerekiyor. Web tasarım konusunda sizlere destek vermeye devam ediyoruz. herhangi bir problemin oluşmaması açısından dikkatli davranıyoruz. Sorundan uzak bir hizmet sunarak müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Ürünlerin ve daha pek çok şeyin tanıtımında web tasarım fazlası ile önem taşımaktadır. Artık birçok şeyin internet üzerinden yürütülmesi bu durumun habercisi olmuş durumdadır. Yazılım firması olarak uzun süredir web tasarım hizmeti vererek müşterilerimize en kusursuz ve en başarılı işler sunmaktayız. Türkiye’nin birçok yerine hizmetlerimiz devam etmekte olup her daim müşterilerimizden de olumlu dönütler almaktayız. Hizmette sınır tanımayan firmamız ile de yelpazemizi genişletmiş durumdayız. Web tasarım hizmetimize titizlik dahilinde hareket ederek devam ediyoruz. Bu hususta profesyonel bir destek almak isteyen bireylere, etkili bir hizmet sunabilmek adına ekip arkadaşlarımızı tecrübeli, kaliteye önem veren kriterlerine uyacak şekilde seçmekteyiz. Bünyemizde bulunan ve hizmete önem veren ekip arkadaşlarımız ile her an hizmetimizi kaldığımız yerden sürdürmekteyiz. 

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Web tasarım, taklitten uzak olmalıdır. Feyz alınabilir ancak birebir gibi durumlardan kesinlikle ama kesinlikle uzak durulması gerekmektedir. Tasarımların özgün ve özel olması önemlidir. Bu husus her vakit avantaj sağlayacaktır ve müşteriye daha fazla güven, mutluluk aşılayacaktır. Özgünlük, kullanıcıların ve arama motorlarının hoşuna giden bir kriter olmaktadır. Markalaşma, tanınır düzeye gelebilme özgünlük ile başarılabilmektedir. 

Sadelik ile ahenk içerisinde olan, basit düzeyde olsa da kendine haslığı var olan bir tasarım önemlidir. Web tasarım, bir şeylerin tanıtımına vesile olduğundan ötürü kolay anlaşılabilir olmalıdır. Gözü yormayan, ilk bakışta dahi anlaşılabilen olmalıdır. Fontlar muhakkak düzgün okunabilir olmalıdır.

Grafik tasarımı da son derece mühimdir. Özgün olan görseller kullanmak SEO için önem arz eden bir detaydır. Dikkat edilmesi gerekli olan detay görsel kullanımıdır çünkü internet görsele dayalı olan bir platformdur. Yapılan araştırmalara bakıldığında, bir sayfaya ziyarette bulunulduğu vakit orada durulup durulmayacağının en belirleyici etkeninin görsel kullanımı olduğu görülmektedir. İşte bu sebepledir ki başarılı bir web tasarımın yolu özgün olan görsellikten geçmektedir. Tanıtımlar için görsellerden yararlanma büyük yararlar sağlayacaktır.

Web Tasarım Hizmetleri

Günümüze bakıldığı taktirde internette azımsanmayacak düzeyde zaman geçiren çok fazla insan bulunmaktadır. Sanal dünyanın etkisinin artış kaydetmesini göz önünde bulunduran firmalar, web tasarım işlerine girişmiş vaziyettedir. Web siteleri aracılığı ile firmalar, ürünlerin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini ve videolarını yayınlayabilme şansını yakalayabilmektedir. Veriyor oldukları hizmetler ile potansiyel müşterilerini bilgilendirebilmektedir. Bu sayede de müşterilere çok hızlı bir şekilde ulaşabilmekte olup rahat bir şekilde kendi tanıtımlarını da yapabilmektedirler. 

İlk olarak tanıtım amaçlı görünse de web siteleri firmalara aynı zamanda internet üzerinden satış yapabilme imkanını da sağlıyor. İnternet üzerinden satış sayesinde hem firmalarını hem de ürünlerini tüm dünyaya kolaylıkla tanıtma fırsatını yakalamış oluyorlar. Firmalar bu sayede ürünleri ile alakalı tüm bilgileri paylaşabilmektedir. Satış işlemlerini bu şekilde gerçekleştirebilmektedirler. 

Tasarımı gerçekleştirmenin ardından başarıya ulaşabilmeyi dilemek mutlaktır. Başarılı ve özgünlüğü esas alınmış olan bir web tasarım hizmeti ile pek fazla kapı aralanabilmektedir. Firmaların müşterileri ile konumları eşit düzeye gelebilecektir. Herhangi bir ayrım olmaksızın coğrafi uzaklık bir önem taşımayacaktır. Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmadığında daha sağlıklı olan iletişimler kurulabilecektir. 

Web tasarımı, firma adına olumlu bir profil çizecektir. Tasarımı gerçekleştirerek yenilik ve gelişmelerini daha kolay ve daha anlaşılır düzeyde bildirebilecektir. Kampanyalarından müşterilerini haberdar edebilecektir. 

Bu hizmeti veren firmaların arasından sıyrılarak iyi bir konuma gelebilmenin en önemli koşulu yeniliğe ve gelişime açık olmaktan geçmektedir. Bundan ötürü firma olarak her daim kendimizi yeniliğe açık tutmaktayız.

Web tasarım, günümüzde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Özellikle internet bağlantılı bir şekilde çalışma kaydeden bireyler, bu doğrultuda yardım almaya gereksinim duymaktadır. Uzun sürelere yayılım gösteren bir tecrübemiz mevcuttur. Zaman dilimine yaymış olduğumuz tecrübelerimizi yeni hizmetlerimize de yine aynı şekilde yansıtmaktayız. Hizmet aşkı ile hareket etmekteyiz. Web tasarım hizmetlerimizde kusursuzluğu gözetmekteyiz.

Web tasarım hizmetimizde de yukarıda bahsini yapmış olduğumuz hususlara dikkat etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini merkezi noktamıza alarak hizmet vermekteyiz. Tecrübemiz ile paralellik gösterecek şekilde kaliteli işlerin altına imzamızı atmaktayızSizlere daha hızlı bir şekilde ulaşmaktayız ve ihtiyaçlarınıza da daha etkili bir şekilde yardımcı olmaktayız .

Web Tasarım Nedir ? 

Web tasarım, web sitesi tasarımı, internet site tasarımı ve buna benzerlik gösteren kelimeler ile çok fazla farkı kombinasyonlar kullanılabilinir. Bu kavramların hepsi aynı kapıya çıkmaktadır. 

İnternet ortamında bir kurumun veyahut kuruluşun kimliğinin tanıtılması amacı ile web tasarıma başvurulmaktadır. Aynı zamanda ürün, topluluk, marka ve bireylerin de tanıtımı yine web tasarım ile planlanıp tanıtılmaktadır. 

İnternet kullanımının her geçen gün artış kaydetmesi web tasarıma duyulan ihtiyacı da arttırmış durumdadır. Bu hizmet sayesinde internet; bilgilendirme, etkileşim ve paylaşmanın en etkili araçlarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. İnternetin bireylere sağlıyor olduğu en önemli avantaj, iletişimde kolaylığı sağlamaktır. Bundan ötürü başka iletişim ve haberleşme araçlarından daha etkin roldedir. Ucuzluk payının da bulunuyor olması, tanıtımların bu sistem neticesinde yapılma sıklığını arttırmaktadır. Web siteleri kurum ya da bireylere her vakit ulaşımı sağlanabilecek olan tanıtım ve ulaşım aracı olarak tanımlanabilmektedir. 

Hizmetimizi site içeriği ve görselliğin birbiri ile uyum ve ahenk içerisinde meydana getirmekteyiz. Bu sistemde en önemli ve aksatılmaması gerekilen kural, içerik ve tasarımın birbiri ile uyum içerisinde olmasıdır. Aksi halde pek de etkili bir tanıtım meydana gelmiş olmayacaktır.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al