9 . Y ı l ı m ı z

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Modern ve Şık Bir Kurumsal Kimliğiniz Olsun!

Kurumsal Kimlik Tasarım ile Farkınızı ve Gücünüzü Yansıtın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile firmanızı diğer firmalardan ayıracak bir güce mi ihtiyacınız var? Wind Medya şirketinize özel kurumsal çözümler üretir. Rekabet avantajı sunan Kurumsal Kimlik Tasarımları ile farklılığı yakalayacaksınız. 

Bilişimle entegre olmuş büyük firmalar bilir ki Kurumsal Kimlik Tasarımı firmanın görünen yüzü ve imzası olarak nitelendirilir. Prestij sahibi olmak için geç kalmış sayılmazsınız, sizin kişiliğinizi yansıtan Kurumsal Kimlik Tasarımlarımız ile size ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralıyoruz. 

Size özel olarak hazırlanan profesyonel ve modern Kurumsal Kimlik Tasarımı ile müşterilerinizle aranızdaki köprüler kalkacak, doğrudan iletişiminiz sağlanmış olacak. 

Benzersiz, özenli, kurumunuzun kültürünü taşıyan yeni Kurumsal Kimlik Tasarımları ile en etkin ve en doğru tanıtımınızın sağlanması için uğraşıyoruz. (Ürününüzün veya hizmetlerinizin tanıtımını en az sizin kadar düşünüyoruz).

Siz İsteyin, Biz Yapalım !

Kurumunuzla birlikte işe başlamamızın ardından markanızı yansıtacak olan Kurumsal Kimlik Tasarımı üzerine fikirleriniz alınır. İstekleriniz dahilinde tasarım ve baskı çalışmasına başlanır. 

Ne istediğiniz bizim için önemli !

Tasarım ve baskı üzerine yoğunlaştıktan sonra, sizinle sürekli irtibatta olacak, isteklerinizi dinleyecek ve tasarımınızı istekleriniz doğrultusunda şekillendireceğiz. Hazırlanan tasarım beğeninize sunulacak, onayınız dahilinde baskı hizmetine geçiş yapılacaktır. Sunulan tasarımın hoşunuza gitmediği taktirde, size yeni tasarım seçenekleri sunarak onayınızı almayı bekleyeceğiz. Onay veren dönüşlerinizin ardından Kurumsal Kimlik Tasarımınızı bitirip, baskı işlemi için hazırlanan tasarım belgeleri son olarak basılarak, adresinize ücretsiz olarak kargolanır. 

Wind Medya ile Çalışmak için Bir Çok Sebebiniz Var 

Güven,yenilik ve kalite değerleri etrafında yürüttüğümüz çalışmalarımız ile firmanızın Kurumsal Kimliğini siz kadar düşünüyor ve ayrıcalıklı olmanız için çaba gösteriyoruz. 

Tasarımlara profesyonel görsellik katarak, seçiciliğinizi arttırmayı ve tanıtımınızın en doğru ve en etkin olarak hedef kitleyle buluşması için uğraşıyor, arzu ettiğiniz yaratıcı, özgün ve kurumsal çizginiz hakkında çağrışımlar sunan tasarımları size sunuyoruz. 

Fark yaratmak için geç kalmayın ! 

Kurumsal Kimlik Tasarım artık gittikçe değişen ve gelişen ticaret dünyasınının olmazsa olmazı haline gelmiştir. Fark yaratmak ve özgün tasarımlar ile müşterilerinde olumlu algılar yaratmak adına firmalar Kurumsal Kimlik Tasarım tasarımına ihtiyaç duymaktadır. 

Tasarımda olduğu kadar, baskıda da oldukça kaliteli ve özverili bir iş ortaya çıkaracağız. Magnet olsun, insört olsun, antetli kağıt yada bloknot olsun, hepsi çok kaliteli bir baskı ile size ulaşmış olacak. Kullanılan yüksek gramajlar ve yeterli hammadde, sizi mutlaka memnun edecektir. 

Size tavsiye ettiğimiz şey hemen Wind Medya aramanız. Müşteri temsilcilerimiz size tüm gerekli bilgileri anlatsın. İsteklerinizi dinlesin, ihtiyaçlarınıza kulak versin. Bizi mutlaka çalışma takviminize ekleyin. Ajandanızda olalım, daima size yardımcı olalım. 

Gelin Firmanızın görünen yüzünü, kurumsal imzanızı, rehberinizi sizin kısacası ihtiyacınız olan her şeyi birlikte tasarlayalım. Sizi yansıtan eşsiz tasarımlarımız ile markanız güç bulacak. 

Firmanız için adımları tek tek geçin. Gücünüze güç katın. Büyük firmaları gözünüzün önüne getirin. Turkcell’i ele alalım mesela. Bir düşünün, neden bu kadar başarılı? Neden bu kadar güçlü? Biz cevap verelim, Turkcell oldukça profesyonel ve oldukça kurumsal bir firma. Turkcell’den gelen fatura tasarımlarına mutlaka göz atmışsınızdır. Farklı olduğundan hem fikirizdir. Turkcell’de çalışan kişilerin kartvizitleri olsun, cepli dosyaları, magnetleri, bloknotlar yada diğer materyalleri olsun hepsi son derece şık! 

Tasarımda başarılı, kreatif düşünen, inovatif uygulamalar çıkartan ekibimiz ile çalışarak zahmetsizce profesyonel hizmetinizi alabilirsiniz. Biz vizyon olarak mutlu müşteri & iyi iş politikasını benimsiyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. Güzergahımızı buna göre çiziyoruz. Siz de bizlerle çalışarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al