9 . Y ı l ı m ı z

Web Tasarım Sitesi Fiyatları 2024

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

Cazip web sitesi fiyatları ile web siteniz olsun ister misiniz? Size özel hazırlayacağımız web tasarım fiyatları bütçenize uygundur. Hızlı açılan, mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. Son teknolojiyi kullanarak responsive (her medyaya uyum sağlayan) web tasarım hizmetlerimiz ile rakiplerinizden sıyrılın, fark yaratın. 

Web Tasarım Sitesi Fiyatları

 

Web Sitesi TasarımıEski web siteniz mobil uyumlu olmayabilir ve yeni teknolojiyi takip ederek bütün mobil cihazlarla uyumlu, Google ile dost internet sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Eski internet sitenizdeki verileri koruyup, yeni web tasarımı için adapte edebiliyoruz. Modern, kurumsal web sitesi ve rakipsiz web tasarım fiyatları için mutlaka bizimle iletişime geçin. Yılların deneyimi ile ustalaşmış ekibimizle sizin için en uygun tasarımı birlikte planlayalım. Yeni trendlere uygun, şık ve sade, hızlı ve güvenilir bir web siteniz olsun istemez misiniz? Hem çok kısa bir süre içerisinde tasarlanıp yüzünüzü güldürecek, hem de bütçenizi sarsmayacak web tasarım fiyatları ile işinizi gururla sunacağınız bir lükse sahip olun... 

Web tasarım fiyatları projeye özel olarak da hazırlanabilir, paket web sitesi kurmak isterseniz, hazır web tasarım paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan internet siteleri yayın hayatına başlamadan önce titizlikle incelenir. Bu şekilde kusursuz ve firmanızın kurumsal yapısına uygun tasarımla rakiplerinizin bir adım daha önüne geçersiniz. 
Aşağıda örnek olarak hazırlanmış bir web sitesi fiyat listesini görebilirsiniz.

Güncel Web Tasarımı Fiyatları 2024

Web tasarımı ya da diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi için 0555 697 17 58 nolu telefonlarımızdan bize ulşabilirsiniz

Bir web sitesi tasarımı genellikle ortalama fiyatı 10.000 ₺ – 19.000 ₺ arasında değişmektedir. Bununla beraber özgün tasarım web sitesi fiyatları 20.000 ₺ – 30.000 ₺ arasında değişebilmektedir. Özel bir proje yada bir web sitesi istediğiniz de bu fiyat 90.000 ₺ kadar da yükselmektedir.

 

 

İşte Detaylar

Web Tasarım Fiyatları

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına giren birbirinden farklı olgular bulunuyor. Özellikle önce bilgisayarlar sonra internetin insanların daha önce hayal bile edemediği olguları yaşama kazandırdığı kesin. Bu noktada da internet üzerinde yapılan işlemler web siteleri üzerinden oluyor. İster ticari amaçlı olsun, ister özel amaçlı olsun birçok web sitesi bulunuyor. Bu noktada hdef kitlenin ilgisini çekmek için de web tasarımın son derece doğru olması gerekiyor. Bu noktada da acaba web sitesi hazırlatılacak olursa web tasarım fiyatları ne olur diye insanlar merak ediyor. Baştan web tasarımın fiyatları için net bir rakam verilebilmesi söz konusu değil zira fiyatları etkileyen çok değişik unsurlar bulunuyor ama bizim firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile son derece uygun fiyatlara web tasarımı yapıyor.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar

Web tasarım fiyatları  yukarıda ana hatları da verildiği gibi çok farklı parametrelere göre değişir. Bu noktada baştan şunu da ifade etmek gerekir ki firmamız iki şekilde hizmet verir. Daha önceden bir web siteniz vardır ama bundan memnun değilsinizdir istenen etkiyi yaratmıyordur. Bu durumda tamamen sil baştan size özel bir çalışma yaparız.

Bir diğer hizmetimiz ise yeni başlıyorsunuzdur ve biz de tam bu noktada sizin beklentilerinize uygun olarak her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek renk ve harf biçimine kadar her şeyi düşünerek web tasarımı yaparız. Fiyatlarımız da buradan yola çıkarak değişiklik gösterir. Toplam kaç sayfa web tasarımı olacak, nasıl bir web sayfası olacak, ekstra istenenler var mı onlar belirlenerek rakamlarımız ortaya çıkar. Kişisel olan web sayfalarının fiyatları ile özel iş amaçlı olan web tasarımının fiyatları farklılık arz eder.

 

Ayrıca mobil uygulama için de her bir sayfada kullanılmak üzere  web tasarımı hazırlanır. Bunlar da ayrıyeten ücretlendirme içerir.

Ödeme noktasında ise müşterilerimizi hiçbir biçimde zora sokmayız ve değişik ödeme seçenekleri sunarak içlerinden en uygun olanı seçmesi noktasında yardımcı oluruz.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web tasarım fiyatları fiyatları hakkında üstte bu bilgileri verdikten sonra iyi bir web tasarımı nasıl olmalı sorusuna verilebilecek en temel yanıt müşteri odaklı olmasıdır. Yani bir diğer ifade ediş biçimi ile her şart altında müşterinin ilgisini çekecek, anlaşılabilir ama bir o kadar da merak uyandıran, sitede uzun süre kalmasını sağlayacak tasarımlar olmalıdır. Bu ise başlı başına bir uzmanlık gerektirir.

Nitekim firmamız bu alanda tam bir yetkinlik ile çalışır. Alanında uzman, eğitim almış deneyimli kadrosu ile tamamen butik bir hizmet anlayışı ile kuruma ve/veya kişiye özel hizmet verir. 

Web Tasarım  Firması Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Web tasarım fiyatları elbette ortaya iyi bir iş çıkmış ise kalitenin ucuz olamayacağı gerçeğinden yola çıkarak çok da ucuz değildir. Ama firmamızın hizmeti kalitesi ele alındığında oldukça makul fiyat olduğunu da unutmamak gerekir.

Peki ama iyi bir web tasarım firması nasıl olmalıdır derseniz tam anlamı ile bizim firmamız gibi olmalıdır. Tamamen kurumsal bir firma olmalı ve profesyonel bir yaklaşım ile hizmet vermelidir. Müşterinin istekleri ve hedef kitlesine uygun hizmet verilmelidir. Alt yapısı güçlü tasarımlar alanında kendini kanıtlamış uzmanlarca yapılmalıdır. Farklı beklentilere yanıt verilebilmelidir ki bizim firmamız da referanslarımızdan da görüleceği gibi mevcuttur. Siz de dilediğiniz zaman bizi arayarak dilediğiniz gibi bir web tasarımı yaptırarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

E-Ticaret sitesi kurmak

E-Ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz ama tecrübeniz yok ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Hiç sorun yok. Uzman müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Alışveriş sitenizi, sanal mağazanızı kurmadan önce web tasarım fiyatları verirken ve mağazanızı kurduktan sonra, hep yanınızda olacak ve sizleri sanal mağazanızı büyütüp geliştirmeniz için teşvik edeceğiz. İnternetten alışverişin çok yaygınlaştığı günümüz koşullarında, sanal alışveriş oranları oldukça cazip hale gelirken eticaret sitesi paketleri de oldukça uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz için oldukça kolay karşılanabilir ücretlerle satışa sunulmaktadır. İnternet Marketing (internet üzerinden ürün ve hizmetlerin satışı) konusunda uzmanlığımız sizlere rehberlik edecek, başarıya ulaşmanız için doğru adımlar atmanıza olanak tanıyacaktır. Dijital dünya da kaybolmadan Google aramalarında üst sıralarda yer almak için ilk adımı atmaya uygun web tasarım hizmeti ile Online Marketing yapmaya ne dersiniz? Unutmayalım ki; Bir malı ya da bir hizmeti almaya karar veren tüketicilerin %90'dan fazlası önce internetten fiyat araştırması yapıyor ve bu rakamın ortalama %46'sı internet üzerinden alışverişini cazip fiyatlarla tamamlıyor. Kargoyla adrese teslim olanaklarıyla mağaza mağaza dolaşmadan en hesaplı ve en güvenilir yollarla zamandan ve paradan tasarruf ederek alışveriş için ayrıca zaman ayırmıyor...

Web tasarım fiyatı

İster kurumsal web tasarım fiyatı, ister satışa yönelik web tasarım fiyatı, sanal mağaza için güvenilir ve deneyimli bir web tasarım firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, kazananların tarafına geçin. İstanbul merkezli tasarım ofisimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Danışmanlık hizmetlerimizle size en uygun çözümleri üretmek için emrinizdeyiz... 

İşinizi uzmanlarımıza bırakın.Web tasarım fiyatları için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Uzman web tasarım ve web yazılımcılarımız web sitenizi sizler için tasarlayacak. Uygun fiyatla profesyonel bir web tasarımı ve kolay yönetilebilen panelle siz de sitenizi düzenleyebileceksiniz. Web tasarım konusunda profesyonel bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. 

Mükemmel web siteleri, ekonomik web tasarım fiyatları.

Wind Medya

Bir web sitesi ne kadar mal olur?

Bir web sitesi ne kadar mal olur?

Her şey ne kadar işin dahil olduğuna bağlıdır. Bir web sitesi ne kadar mal olur sorusunun cevabı web sitesine katacağınız tasarım, logo, sayfa hacmi gibi birçok faktöre bağlıdır. Tek başına web sitesi maliyeti hesaplanamaz.

Spesifik olarak, ne kadar işin dahil olduğunu belirleyen faktör  sitenizin boyutu ve karmaşıklığıdır .

Bu, standart özelleştirmeye sahip güzel görünümlü, profesyonel 10 sayfalık bir bilgilendirici web sitesinin, tüm özellikleriyle oldukça özelleştirilmiş 50 sayfalık bir siteden daha ucuza mal olacağı anlamına gelir.

Türk lirası cinsinden, küçük bir işletme için bir web sitesi kurmanın maliyeti 1.000 türk lirası gibi uygun bir fiyatta da olabilir; eğer karışık işler yapıyorsanız 10.000 türk lirası bile tutabilir.

Bu büyük bir fiyat aralığıdır. Öyleyse, web sitenizi tasarlamanın ve geliştirmenin ne kadara mal olacağına dair gerçekçi bir tahminde bulunabilmeniz için bazı şeyleri özetleyelim.

İşinizi yürütmekle çok meşgulseniz ve/veya teknoloji size göre değilse, sitenizi sizin için inşa etmesi için birini işe almanız gerekir.

Ancak, çevrimiçi arama yaptıysanız ve web sitesi tasarımcılarının/geliştiricilerinin sitelerini ziyaret ettiyseniz, muhtemelen şunlarla karşılaşmışsınızdır:

•             Hiçbir ücretlendirme yapılmamış.

Veya

•             Fiyatlandırmaya tabii tutulmuşsunuzdur.

Fiyatlarını listeleyen yetkin, deneyimli web tasarımcıları için, 2022'de modern, profesyonel bir küçük işletme web sitesi kurma oranının tipik olarak 5.000 - 10.000 Türk lirasi olduğunu , ancak sayfa sayısına bağlı olarak 20.000 Türk lirası  (veya daha fazla) olabileceğini  bulduk. Tabi ücretsiz de web sitesi kurulabilir fakat ücretsiz web sitesinin sunacağı imkanlar sınırlıdır.

Web sitesi kurarken fiyatı etkileyen faktörler:

•             Sayfa hacmi . Diyelim ki bir web geliştirme firması 3.500 Türk lirasına 10 sayfalık bir web sitesi paketi sunuyor, ancak sitenizin 25 sayfaya ihtiyacı var - bu ekstra ne kadara mal olacak? İyi bir kural, standart web sitesi paketinde bulunanların üzerine her sayfa için yaklaşık 100 tl/sayfa eklemektir. Bu örnekte, 15 sayfa eklemek (standart web sitesi paketine dahil olan 10 sayfaya) 1.500 türk lirasına mal olur. Bu tutarı, 3.500türk liralık orijinal taban fiyata ekleyin ve revize edilen toplam 5.000 tl’dir. Her durum elbette farklılık gösterecektir, ancak en azından bu size 2022'de sektördeki yaygın fiyatlandırmaya dayalı makul bir maliyet tahmini verir.

•             Özel site düzeni . Her web sitesi bir tema veya şablonla başlar. Artık kimse bir web sitesini tamamen sıfırdan kodlamıyor. Bu çok zaman alıcı ve pahalı. Bir şablon veya tema genellikle bitiş çizgisine giden yolun %50-60'ını sağlar, ancak sitenizin istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamak için hala tonlarca özelleştirme ve kodlama gerekir. Ne kadar çok özelleştirme ve kodlama gerekliyse, maliyet de o kadar yüksek olur. Şablonlar ve temalar, genellikle 15.000 - 20.000 Türk lirası ya daha fazlası yerine 5.000 - 10.000 TL aralığında profesyonel bir küçük işletme web sitesi oluşturabilmenizin önemli bir nedenidir.

•             Özel görüntüler ve grafikler: Bir websitesinin ne kadara mal olacağında diğer bir unsur da grafiklerdir. Süslü resimler ve grafikler sitenize benzersiz bir görünüm verebilir, ancak bunun bir bedeli vardır. Gelişmiş görsel efektler, özel bir grafik tasarım uzmanının yeteneği bir yana, genellikle özel düzenleme yazılımı gerektirir.

•             Özel logo . Gerekli olmamasına rağmen, özel bir logo herhangi bir web sitesine hoş bir ektir. Özel bir logo, güven/güvenilirlik faktörünü bir adım öteye taşır. 2022'de düzgün görünümlü, profesyonelce tasarlanmış bir logo elde etmek için 500-1000 türk lirası aralığında bir ödeme yapmayı bekleyin.

•             Özel programlama. Bazen tam olarak istediğiniz işlevselliği sağlayan bir uygulama eklentisi bulabilirsiniz (örn. resim karusel, üyelik portalı, ödeme hesaplayıcı, vb.). Diğer zamanlarda, sitenizin istediğinizi yapmasını sağlamak önemli miktarda deneme/yanılma ve test gerektirir.

•             Web sitesi içerik geliştirme (yani metin yazarlığı) . Sağlam, düşünceli, ikna edici içerik, herhangi bir harika web sitesinin temelidir. Yeni bir site başlatıyorsanız ancak henüz içeriğiniz yoksa, geliştirilmesi gerekir. Mevcut bir siteniz varsa, ancak içeriği zayıf, eski veya güncel değil, düzeltilmesi, geliştirilmesi. Hatta web sitesinin elden geçirilmesi gerekir. Yıllar geçtikçe, bir web sitesi başlatmanın önündeki 1 numaralı engelin içerik geliştirme olduğunu keşfettim. Müşterilerimiz bununla mücadele ediyor çünkü zaman alıcı ve yapılması zor.

Tüm bu içerikler ile web sitesi ne kadar mal olur sorusunun cevabını sizler için verdik. Ücretsiz yapabileceğiniz gibi, uygun bütçelerden başlayarak rakamlar, ortalamadan üst fiyatlara kadar değişim göstermektedir.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al