9 . Y ı l ı m ı z

 

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Siz de Rakiplerinizin Önüne Geçin Google Aramalarında Üst Sıralarda Yerinizi Alın!
Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip 
Google Reklamları ile üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacağız. Böylelikle hedef kitleniz (potansiyel müşteri) size kolaylıkla ulaşabilecek. Minimum maliyetle, maksimum verim elde etmiş olacaksınız. İşiniz büyüyecek, dolayısıyla kârlılığınız artacak. 

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google’ın iş ortağı web sitelerinde görülebilir (neredeyse tüm dünya). Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilin. 

Gelin birlikte çalışalım. Google Adwords ile Reklam Verin, Google Adwords uzmanlarımız sizin için elinden gelenin en iyisini yapsınlar. 7/24 hesap kontrolü ile hesaplarınızı her zaman güven altında tutalım.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile Google Adwords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL'lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL'lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz. Anahtar kelime maliyetlerini tahmin edin, reklam maliyetlerini azaltın...

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al