9 . Y ı l ı m ı z

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol entegrasyonu, sizlere birçok avantaj ve fayda sağlayacaktır. Trendyol entegrasyonu ile birlikte istediğiniz tedarikçiyle çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. E – ticaret sitenizde mevcut olan ve size alt olan ürünleri panele aktarabilmeniz mümkün kılınıyor.

E – ticaret sitesine sahip değilseniz, fiziki mağazalarda ürün satışı yapmaktaysanız manuel servis avantajını kullanarak panele ürün ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle Trendyol Mağazanıza ya da Mağazalarınızda hedeflemiş olduğunuz kitleye yönelik satışta bulunabilirsiniz.  Trendyol mağazanızda mevcudiyet gösteren sipariş listelerini görebilirsiniz.  Siparişlerin bütün aşamalarını sitemiz üzerinden takip etme şansını buluyorsunuz. Diğer entegrasyonlar vesilesi ile de otomatik faturalarınızı işletebiliyorsunuz.

Trendyol entegrasyonu, yukarıda da bahsini yapmış olduğumuz üzere içerisinde birçok avantajı ve fırsatı barındırıyor. Wind Medya aracılığı ile eksiksiz bir şekilde bu bahsettiğimiz noktalarla buluşmanız mümkün.

Trendyol Entegrasyonu Kullanım Kolaylığı

Başvuru işlemlerinin yapılmasının ardından Trendyol entegrasyonu ile kullanıcı panelini kullanmak yeterli geliyor. Bütün işlemler, panel üzerinden sağlanabiliyor. Ayrıca verilerin getirileri de otomatik olacak şekilde hazırlanmıştır. Eklenen ürünlerin listelenmesi, stok durumu hakkında detaylı bilgiler, satış özetleri gibi başlıklar panel üzerinden gönderiliyor. Mesajlaşma işlemlerini de panel üzerinden yapmak mümkünleştirilmiştir.

Trendyol entegrasyonu için öncelikli olarak Trendyol ile tedarikçi anlaşmasını yapmanız zorunluluk gösteriyor. Bu gerekliliği yerine getirmenizin ardından firmanıza ait bir APi hesabının açılması lazım. Trendyol tarafınca size verilecek olan APi bilgilerinin sistem üzerinden girilmesi ile birlikte tanıtım aşamasına geçilebiliyor.

Çok kısa süre dahilinde tamamlanan işlemler doğrultusunda firmanıza ya da şirketinize ait olan ürünlerin satışını sağlayabiliyorsunuz. Trendyol entegrasyonu aracılığı ile azımsanmayacak düzeyde kazançlar elde edebilmeniz mümkün olabiliyor. Kendinizi e – ticarette iyi konumlara eriştirmeniz sizin elinizde. Bunun yanı sıra çok pratik bir kullanma sahiptir. Kolaylığı sayesinde pek çok veriye otomatik bir erişim sunuluyor. Entegrasyon avantajlarının başında otomatik bir erişim sunuyor olması geliyor. Bu her anlamda kullanıcısına tasarruf sunan bir ayrıntıdır. Kısa süre dahilinde marka haline gelinmesi, bu fırsatların barındırdıklarıyla gerçekleşebiliyor.

Trendyol Entegrasyonuyla Zamandan Kazanç

Trendyol entegrasyon hizmetimiz ile birlikte bütün satışlarınızı tek bir panel üzerinden görebilme şansını yakalıyorsunuz. Ürünlerinizin otomatik bir şekilde aktarımını bu doğrultuda sağlayabiliyorsunuz. Sürekli olarak otomatik stok ya da fiyat güncellemesi yapıldığı için sizin ekstradan bir işlem yapmanıza da gerek kalmamış oluyor. Zamandan kazanç elde etmiş olacaksınız. Aynı zamanda manuel yüklemelerle oranlandığı taktirde görülecektir ki % 100 daha sağlıklı veri aktarımları gerçekleştirmek mümkündür.

Wind Medya ile anlaşma sağlayarak entegrasyon avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Her anlamda büyük bir tasarım ve hazırlanma sürecinden geçen kapsamlı hizmetlerimiz, tamamen sizlerin başarı elde etmenize yöneliktir. Sizlerin başarıya kısa süre içerisinde ulaşabilmeniz, otomatik veri aktarımları sayesinde diğer noktalara değinerek zaman kaybetmemeniz için çalışmalarımızda her daim yeniliği ve gelişimi yansıtmaktayız. Artık sizin de her anlamda kazanmanız mümkün.

 

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al