9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

N11 Entegrasyonu

E – ticaret sitenizin başarılı olması açısından bazı hizmetlerden faydalanmanız gereklilik gösteriyor. E – ticaret sitenizin istediğiniz noktaya gelebilmesi için en büyük araçlardan biri de şüphe yok ki Pazar yerleridir. Pazar yeri entegrasyonu ile ürünlerinize hedeflemiş olduğunuz kitlelerin daha hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabildiğini göreceksiniz. Pazaryerleri sayesinde ürünleriniz daha fazla insana ulaşabilecek. Marka birliğiniz sayesinde sadık ve devamlılık gösteren müşterilere sahip olabileceksiniz.

Wind Medya’ nın gelişmiş e – ticaret alt yapısı ile birlikte muhteşem noktalara gelebilirsiniz. Tek panel üzerinden pazaryerleri ile rahat bir şekilde entegrasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Pazaryeri ile Başarıya Ulaşın

N11 entegrasyonu muhteşem fırsatları ve avantajları online mağazanıza sağlayacaktır. N11.com, 2013 senesinde hayata geçmiş olan bir pazar alanıdır. Pazara hızlı bir giriş yapan N11, güçlü pazaryeri yapısı ile pek çok firmayı bir araya getirmeyi başarmıştır. N11 entegrasyonu e – ticaret siteleri için farklı ve değişik fırsatlar sunabiliyor. Firmaların kar elde ediminde artışa vesile oluyor. Bunun için çeşitli destekler sunuyor.N11’ in sunabileceği avantajlardan ve faydalardan yararlanmak isteyenler adına e – ticaret siteleri N11 ile entegrasyon sağlıyor. Böylece sattıkları markaları ya da kendi markalarına ait olan ürünleri N11 kanalından son kullanıcılara ulaştırabiliyor. N11 sitesinin geniş bir satış alanının bulunduğunu görmekteyiz. E – ticaret siteleri için geniş satış alanının mevcut olması, başarıya giden yolda büyük fayda sağlayacaktır. E – ticaret sitelerinin kendi markalarını duyurmak ve ürünlerinin satışını en iyi şekilde gerçekleştirmesi için N11 entegrasyonu önerilebilir.

N11.com Entegrasyon Avantajları

Herhangi bir aracıya gereksinim duymadan N11 entegrasyonu sayesinde tek bir panel üzerinden ürünlerinizi aktarma kolaylığı sizlere sunuluyor.Tek bir panel üzerinden pek çok seçeneğe göz gezdirip detayları inceleyebilirsiniz. Stoklarınızı kontrol altında tutabilir, sipariş takibi hakkında net bilgilere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Stoklar eş zamanlı bir şekilde fiziki ve online alanda düşüş gösterecek ve bu düzen bu şekilde otomatik olarak devam edebilecektir. N11 entegrasyonunun en büyük avantajı maliyet ve zaman açısından tasarruf sunabilmesidir. Bu tasarruf sayesinde işiniz daha kolay bir hal alacak ve basit bir şekilde işlemlerinizi birkaç tık ile gerçekleştirebileceksiniz. Siparişleri tek panel üzerinden takip edecek olmanız özellikle zamandan tasarruf etmeniz yardımcı olacaktır. Bunun yanında faturalandırmayı da yine aynı şekilde tek panelden yapabiliyorsunuz. N11 entegrasyonu hizmetini alarak N11’ in avantajlı Pazar alanından faydalanma şansını da bulabilirsiniz. N11 uzun yıllardan beri hizmet sunan ve e – ticaret sektöründe belli bir konuma gelebilmiş bir Pazar alanı olduğu için sizin kısa süre içerisinde başarıya ulaşmanıza imkanlar sunabilecektir. Bu imkanlardan faydalanabilmek adına öncelikle ne istediğinizi ve hedeflediğiniz kitleyi kafanızda net bir şekilde belirlemiş olmanız gerekiyor. Wind Medya olarak daha sonrasında en kusursuz entegrasyon hizmetini sunarak e –ticaret sektörüne girişinize vesile olacağız.

 

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.

Daha Fazla

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al