9 . Y ı l ı m ı z

Sanal Pazar Entegrasyonları

Sanal Pazar entegrasyonları vesilesi ile dilediğiniz tedarikçilerle çalışma şansı bulabiliyorsunuz. E – ticaret sitenizde size ait olan ürünleri panele eksiksiz bir şekilde aktarmanız mümkündür. E – ticaret siteniz mevcut değilse fiziki mağazalarınızdan satış yapıyorsanız, manuel servislerden de yararlanabilirsiniz. Bu şekilde de ürünlerinizi panele ekleyebiliyorsunuz. Sanal Pazar entegrasyonları ile sanal mağazanıza ya da mağazalarınıza zaman ayırabilir, mağazalarınızdan en iyi şekilde ürün satışına başlayabilirsiniz. Mağazanızda oluşum gösteren siparişleri eksiksiz bir şekilde panel üzerinden görebilmeniz mümkündür. Siparişlerin tüm aşamalarına hakim olabileceksiniz. Bilinmesi gerekli olan bütün detaylar eksiksiz bir şekilde panelinize yansıyacaktır.

Sanal Pazar entegrasyonları ile satışa sunacak olduğunuz ürünleriniz listelemek, satışlarınızı yönlendirmek çok kolay ve rahat bir hale erişiyor. Dokümanlara ulaşım kolaylıkları zaten tasarım sürecinde hazırlanarak kolaylaştırılıyor. Wind Medya bütün detayları ve ayrıntıları tek bir panel üzerinde toplayarak işlerin daha basit bir hale gelmesine zemin hazırlıyor.

Sanal Pazar Entegrasyonu Nedir?

Sanal Pazar entegrasyon programımız e – ticaret sitesi  işletmek niyetinde olmayan ancak ürünlerini popüler isimlerle sanal pazarlarda satışa sunmak isteyenler için özel olarak tasarladığımız ve geliştirdiğimiz pratikliği yüksek bir satış programı olarak düşünülebilir.

Lisanslama ve kurulum gibi gerekli işlemlerin ardından hangi Pazar yerlerinde ürünlerinizi satmak istiyorsanız ona yönelik çalışmalara başlanıyor. Ürünlerinizi satışa sunmak istediğiniz Pazar yerini iyi bir şekilde belirlemeniz gerekiyor. Sizi başarıya ulaştırabilecek bir pazarı seçmenizin ardından ürünlerinizi ve ürünlerin fiyatlarını belirlemelisiniz. Pazar yerlerine bu ürünlerin ve fiyat listesini gönderiyorsunuz. Satışa hemen başlayabilir, site aracılığı ile siparişler alabilmeniz mümkün oluyor. panelinizden gelen siparişleri ve stok durumunuzu tek bir işlem kapsamında yönlendirmeniz mümkün.

Pazar Yerleri Satışlara Katkı Sağlıyor mu?

Online Pazar yerlerinde mağaza açmak istiyorsanız kendinize ait bir kitleniz olabilecektir. Daha önceden o Pazar yerinde sıklıkla alışveriş yapan kullanıcıların mağazanıza doğrudan bir şekilde ulaşması, mağazanızın ürünlerini fark ederek sipariş etmesi çok rahat olacaktır. Bu yüzden online Pazar yerinizi işinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz doğrultuda seçmeniz gerekiyor.

Sanal Pazar Entegrasyonları, normal şartlara oranla daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyor. Bu kazanç yalnızca maddi açıdan değil, sürekli müşteri sayısı olarak da düşünülüyor. Sanal Pazar entegrasyonları ile birlikte ürünleriniz çok daha fazla insana yönelik bir halde olabiliyor. Trendyol gibi e – ticarette adından söz ettiren platformlarda mağaza sahibi olmanız sizin başarıya ulaşmanız konusunda daha avantajlı olmanıza olanak sunacaktır. Çünkü bu gibi online mağazaların ziyaretçilerinin her geçen gün daha da artış gösterdiğini görmekteyiz.

E –ticaret dünyasında yer almak, ürünlerinizi hedeflediğiniz kitlelerle vakit kaybetmeden buluşturmak istiyorsanız sanal Pazar entegrasyonları hizmetlerinden alabilirsiniz. Wind Medya uzun süreden bu yana e – ticaret kapsamında büyümek ve gelişmek isteyen insanların yanında olmaya devam ediyor.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al