9 . Y ı l ı m ı z
Zeytinburnu Web Sitesi Kurmak

Zeytinburnu web sitesi kurmak diye bir projeye giriştiğinizde tasarım kısmının aşamasını en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sizlere daha iyi bir web sitesi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin stratejilerine ve hedef kitlelerine uygun olan tasarımı ve içerikleri seçmekteyiz. Web tasarımının her zaman sadelikten ibaret olması gerektiğini görsel anlamda birçok şey katılabilir fakat içerik ve karışıklık anlamda oldukça sade web sitelerinin ideal olduğunu yapılan araştırmalarımız sonucu gördüğümüzü söylemek isteriz.

 Aslında yaptırmak istediğiniz zeytinburnu web sitesi kurmak dediğimiz projede şu kısa bilgiler yer alsa bizim için minimum düzeyde yeterlidir diyoruz; hakkında yazısı, hizmetlerimiz yazısı, iletişim bölümü, ürün ve hizmetlerimiz bölümü olarak 4 ana bölüm halinde sunmaktayız. Bu işlemleri yaptıktan sonra gerekli optimizasyonlar wind medya proje ekibimiz ile birlikte yapılmaktadır. Şimdi bu optimizasyonlar nedir diye içinizden geçirmiş olabilirsiniz. Bu optimizasyonların asıl amacı; sizi arayan müşteri ve kitlelerin arama motorlarında sizleri ilk sırada bulabilmeleri için yapılan bir optimizasyondur. Bu optimizasyonlar sizin ve bizlerin belirleyeceği anahtar kelimeler ile, yazılmış detaylı ve doğru içerikler ile, reklamlar ile desteklenerek arama motorlarında kolayca üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Zeytinburnu web sitesi kurmak projesinde en son işlemde bir test aşamasında geçirmekteyiz. Bu testleri aştıktan sonra size test versiyonu gösterilir, ve sizinde gördüğünüz eksiklikler ve yenilikler eklendikten sonra siteniz yayına alınır. Web siteniz yayınlandıktan sonra size her şeyin bittiğini düşünebilirsiniz, aslında şimdi her şey şimdi başlıyor. Çünkü artık isminizi ve kuruluşunuzun büyük adımlarını atacağını, ve büyük bir mesafe kat etmek için yoğun bir çalışma temposuna gireceğinizi belirtmek isterim.

Siteniz yayınlandıktan sonra zeytinburnu web sitesi kurmak projesinde herhangi bir sorununuz olduğunda wind medya ekibine 7/24 ulaşarak kolaylıkla destek alabilirsiniz. Böylelikle sitenizi ziyaret eden kizeytinburnuri mağdur etmekten siz de onların sorularına cevap, isteklerine keyifle cevap verebileceksiniz. Eğer bu aşamalar size çok uzak ve fazla geldi ise o zaman en kısa süre içerisinde sizi ofisimizi ziyaret ederek, zeytinburnu web sitesi kurmak projesinde detaylı bilgileri edinebilir, kafanızda ki soru işaretlerine doğru yanıtlar alarak isteklerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Unutmayın her şey sizin elinizde.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile iletişim ve haberleşmenin ana merkezi internet olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Büyük şirketler olsun ve birçok mercii adını duyurmak ve reklamlarını kolayca yaymak amacıyla web sitesi yaptırmaktadır. Bunların haricinde müşteri ilişkilerini geliştirebilmek adına zeytinburnu web sitesi kurmak kişi ve kuruluşlara artı bir önem katmaktadır.

Zeytinburnu web sitesi kurmak belirli aşamalardan geçmektedir. İlk adımlardan biri de domain yani alan adınız satın almanızdır. Aldığınız bu alan adı asla rast gele seçilmiş bir alan adı olmamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bir veya iki kelime olan domainler oldukça ideal alan adlarıdır. Daha fazla ile satın alacağınız alan adınızı sizin karşı taraf açısından bulmalarını zorlaştıracak ve size kısa yoldan iletişim sağlayamayacaklardır.

Zeytinburnu web sitesi kurmak aslında alınan domainin com uzantılı olması size büyük bir başarının anahtarını verecektir. Günümüzde milyonlarca internet sitesi com uzantılı alan adları ile büyük başarılara imza atmıştır. Com uzantılı internet siteleri artık kullanıcı kitlelerinin alışılmış bir durum olmakla birlikte hafızalarına kazınmasında kolaylık sağlamaktadır. Bunların yanı sıra alan adınız dünya çapında bir anlam içerir ise sizin veya firmanız açısından daha sağlıklı bir hal alabilmektedir. Bunun gibi birçok detayın çalışmalarını yapıp daha sonra web tasarım işlemlerine geçip projeyi sonlandırana kadar size wind medya firmamız ile yardımcı oluyoruz.