9 . Y ı l ı m ı z
 
 

Size Özel Yazılımlar için Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al 

 

Web Tabanlı Müşteri Takip Programı

Günümüzde her şey internette yapılıyorken müşteri takibi neden offline yapılsın ki? Web tabanlı müşteri takip programı, şirketiniz ya da firmanız için müşteri memnuniyetini ve sadakatini maksimize etmek için kullanbileceğiniz bir programdır. Müşteri takibi, kasa takibi, stok takibi, satış sonrası yardım, sipariş takibi, depo takibive daha birçok özellik taşıyan web tabanlı müşteri takip programı sizin için çok fazla yararda bulunabilir. Web tabanlı müşteri takip programı ile personel hareketi, stok takibi, çek senet işlemleri, fatura kesimi, kasa banka ve müşterilerinizin durumlarına ait her türlü işlemi kolayca yapabilirsiniz. Web tabanlı müşteri takip programı ile stok takibi, kasa takibi ve müşteri yönetimi gibi işlemler artık çok kolay hale geliyor. Stoklarınızın takibini yapmakta zorlanıyorsanız, karmaşık hesap defterleri ile uğraşmaktan sıkıldıysanız web tabanlı müşteri takip programı ile bu işlemlerin takibi artık çok kolay.Web tabanlı müşteri takip programı kullanarak müşterilerinizin borç kayıtlarını tutabilir ve bu hareketleri kolayca takip edebilirsiniz.

Web Tabanlı Müşteri Takip Programının Önemi

Düzgün bir şekilde sağlanan müşteri takibi, markanızın popüleritesiyle beraber, markanıza duyulan güveni de artırır. Her alanda olduğu gibi müşteri takibinin de internet üzerinden yapılması sizin için büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Firmalar ve şirketler web tabanlı müşteri takip programının desteği ile uygulama ve stratejilerini müşteri memnuniyeti ve sadakati oluşturacak şekilde kullanarak hem müşterileriyle uzun yıllar sürecek ilişkiler kurabilir hem de şirket kârını artırırabilirler. Sınırsız sayıda müşteri kaydı yapabileceğiniz web tabanlı müşteri takip programı ile müşterilerinizle yaptığınız tüm mal ve hizmet alış verişlerini takip edebilir, analiz edebilir, yaptığınız mal ve hizmet alış verişler ile ilgili detaylı olarak rapor çıkarabilirsiniz. Müşteri iletişim bilgilerine müşteri takip programında ulaşabileceğiniz gibi, pek çok bilgiye daha ulaşmak mümkün. Yetkili kişi bilgileri, hatırlatma servisleri, doküman yönetimi, teklif, sipariş, arşivleme, aktiviteler, teklif takibi gibi bilgilere de ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra siparişler, satış sonrası servis hizmetleri takibi, ticari işlemler gibi servislere de müşteri takip programı ile ulaşmak mümkündür.

Neden Web Tabanlı Müşteri Takip Programı Kullanmalısınız?

Müşteri sadakati, bir firma için her şey demektir. Müşteri memnuniyeti ve sadakati oluşturmadan şirketinizi ya da firmanızı büyütmeniz imkansız denebilecek kadar zordur. Müşterilerinizi düzenli olarak internet yardımı ile takip ederek ve veri analizi yaparak müşteri sadakati ve memnuniyeti oluşturarak şirketinizi ya da işletmenizi büyütmek çok kolay. Web tabanlı müşteri takip programı hangi müşterilerin hangi ürünlerinizi ya da servislerinizi aldığını takip ederek borç ve alacak durumlarını takip etmekte oldukça yardımcı bir programdır. Raporlama özelliği sayesinde de geçmişe yönelik ya da anlık finansal durumunuzu görebilir, veri toplayabilir, rapor çıkarabilir ve para akışınızı görebilirsiniz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al