9 . Y ı l ı m ı z

Sanal Pazar E Ticaret Entegrasyon

Wind Medya sizlere sanal pazar e ticaret entegrasyon fırsatları sunuyor. Artık siz de e – ticarette yer alma vaktinizin geldiğini düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden detaylar hakkında bilgi sahibi olarak avantajları kullanabilirsiniz. E – ticaret size her anlamda kazanç sağlayabilecek fırsatları bünyesinde barındırıyor.

E ticaret ve pazaryeri dükkanlarında entegrasyon ( bütünleştirme) işlemini sağlayarak işlem kolaylıkları sunuluyor. Sanal pazar e ticaret entegrasyon işlemi kullanıcıların e – dükkan kapsamında başarılı bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Fiziki mağazalarda gerçekleşen işlemlerin kayıt ve kontrol altına alınmasını amaçlıyoruz. İş yükünüzü azaltacak entegrasyon işlemleri zamandan tasarruf etmeniz açısından büyük imkan sunuyor.

Sanal Pazar E Ticaret Entegrasyon Avantajları

Sanal Pazar E ticaret entegrasyon yöneticisi ile bu hususlar arasındaki bütün bilgileri ve sisteme dair bilinmesi gereken noktaları tek bir panel üzerinde toplamaktadır. Wind Medya aracılığı ile fiziksel mağazalarınızı birden fazla e – dükkan ve birçok kaynağı tek bir programdan takip edebilme şansını bulabiliyorsunuz. Bu sayede bütün satış, analiz, faturalama, stok takibi gibi işlemleri çok rahat ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Özellikle de stok takibinin ve satış sürecinin tek bir panelin üzerinden takip edilmesi işinizi daha basite indirecektir.

Kullanıcılar yalnızca bir defa tanımlama yapıp bütün fiziki mağazaları ve e – dükkanlar için yönetimi sağlayabiliyor. Bunun yanında fiyatlarda güncelleme yapma ve stok miktarını arttırma, siparişlerin faturalandırılması gibi noktaları her daim otomatik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Fiziki ve online mağazalarda pazarlanmak üzere sunulan ürünlerin öncelikli olara stok mevcutluğundan emin olunması gerekiyor.  Ürün stokta bulunmuyorsa ve yok bir şekilde satışa sunuluyorsa bu durum müşteri kaybına neden olabilir ve aynı zamanda olumsuz yorumlara sebebiyet verebilir. Sizin belirleyebileceğiniz periyotlar kapsamında bu platformdaki ürünlerin stok mevcutluğunun güncellenmesi sağlanıyor ve bu gibi olumsuzlukların önüne geçiliyor.

Siz de E Ticaret Dünyasında Yerinizi Alabilirsiniz

Sanal pazarda listelemek ve satışlarınızı yöneltmek artık eskiye nazaran çok daha kolay ve basit bir halde. Entegrasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından e – ticaret dünyasında başarılı bir şekilde yer alabilirsiniz. Kullanıcıların tek bir ekrandan yönetmesi için sunulan kolaylıklar, Sanal Pazar e ticaret entegrasyon hizmetinde bulunuyor.

Fiziki mağazalardan elde ediyor olduğunuz kazançların üstüne çok daha fazlasını koyarak e – ticaret dünyasında başarılı konumlara erişebilirsiniz. Kendinizi doğru ve etkili bir şekilde online platformda ifade edebilme şansınız varken sanal Pazar  e ticaret entegrasyon hizmetini hemen alabilirsiniz. Hedef kitlenize çok daha hızlı bir şekilde erişebilecek, ürünlerinizin kaliteli satışlarının ardından devamlı online müşteri sahibi olabileceksiniz. Üstelik bütünleştirmenin tek bir panel üzerinde topladığı süreç detayları sayesinde zamandan tasarruf ederek basit bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş takibi, kargo takibi, stok takibi gibi ayrıntılar bütünleştirilerek size sunuluyor .

 

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al