9 . Y ı l ı m ı z
Online Teklif Programı

Günümüzde her şey internette yapılıyorken teklif takibini neden offline yapasınız?Online teklif programı, hazırlaması saatleri bulan teklifleri sadece birkaç dakikada hazırlayabileceğiniz bir programdır. Şirketiniz ya da işletmeniz için tek tıkla PDF dokümanı olarak göndermenizi sağlar.Ayrıca unuttuğunuz teklifleri de program üzerinden aramanızı sağlayarak satışlarınızı da artırmanıza yardımcı olur.Sizin şirket ya da işletmenize özel teklif yapınıza göre hazırlayacağımız ara yüz ile teklif vereceğiniz ürünlerinize çok kolay ulaşabilirsiniz. Eğer teklif verirken belli formüller mevcutsa, iskonto oranlarınız değişkense ya da farklı kurlara göre teklif vermeniz gerekiyorsa hazırlayacağımız ara yüz tüm işlemleri otomatik olarak hazırlar, gereken yerlerde elle yapacağınız değişikliklere de izin verir. Dilerseniz teklif hazırlarken maliyetlerinizi de firmanız ya da işletmenize anlık olarak gösterebilir. Belirlemiş olduğunuz bir karlılığın altında teklif oluşursa sizi otomatik olarak uyarır.Maliyetlendirme yöntemi ile KDV’li ve KDV’siz tahmini maliyetler, gerçekleşen maliyetler, kat ve katkı payları izlenebilir.

Teklif Yönetiminin Önemi

Şirket ya da işletmeniz için olası bir müşteri hakkında mümkün olduğunca çok bilgi toplamak ve taleplerinin ne kadar olduğunu belirlemek için teklif yönetimini kullanabilirsiniz. Bu onları nasıl bölümlendirmek istediğinizi ve özelliklerine dayalı olarak odaklanmanız gereken işlevsel alanları belirlemenizi sağlar. Teklif yönetimi programı sayesinde içerisinde oluşturulan tekliflerin hangi temsilci tarafından oluşturulduğu, geçerlilik tarihleri, ne durumda oldukları, miktarları ve bunlara benzer detayları girebilir, inceleyebilir, analiz edebilirsiniz.Eğer bu işlemleri online olarak web üzerinden yaparsanız çok daha fazla verim alacaksınız. Hazırladığınız teklifin maliyetini tek tuş yardımı ile kolayca anlık hesaplayabilirsiniz. Sistemde takip edilen para birimlerine göre ayrı ayrı alabileceğiniz maliyet raporunda ürünlerin alış, satış, alış toplam, satış toplam, toplam kâr, kâr yüzdesi gibi alanları izleyebilirsiniz, takip edebilirsiniz ve veri analizi sayesinde geleceğe yönelik hamleler yapabilirsiniz. Ayrıca teklifler satışa dönüştü mü, takipte mi, rakibiniz satış yaptı ise hangi rakip bu işi nasıl aldı, ne kadara aldı gibi güncel takip aşamalarını kayıt altına alarak, ihtiyaç duyulan analizleri çıkarabilirsiniz. Böylece geleceğe yönelik hamlelerinizi şekillendirebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz teklifleri Word, Excel, PDF gibi programlarla oluşturduğumuz teklif şablonlarıyla çıktı alabilir ve detayları ile birlikte takip edilebilirsiniz.

Neden Online Teklif Programı Kullanmalısınız?

Teklif hazırlarken gerçekleşen zaman kayıplarını engellemek için online teklif programı kullanabilirsiniz. Müşteriye karşı kurumsal bir imaj vermek için, teklif verdiğiniz kişi veya firmaları zamanında aramama, unutma ve kontrolsüzlük gibi gereksiz yavaşlama nedenlerini ortadan kaldırmak için, şirketin teklif operasyonunu standartlara kavuşturmak için kullanabilirsiniz. Şirket içinde teklif hazırlayan bir iki kişiye muhtaç kalmadan herkesin kolayca teklif hazırlayabilmesi için ve satışları artırarak kârlılığı geliştirmek için online teklif programı önerilir. Kâr paydanızı arttırıp zararınızı minimize etmek için online teklif programını şirket ya da işletmeniz için kesinlikle öneriyoruz.

 

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al