9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

N11 E-ticaret Entegrasyon

Entegrasyon bütünleşme ve uyum anlamına gelen bir kelime olup E-ticaret sektörünün renklilik kazanmasının ardından sıklıkla duyduğumuz bir kelimedir. E-ticaret yazılımlarında bulunan ürünler, siparişler ve üyeler gibi belli başlı verilerin ticari yazılımlardaki yerini güncel tutmaktadır. Sipariş, ürün, stok, ödeme, faturalandırma gibi işlemlerin karşılıklı bir şekilde veri alışverişi yapılması entegrasyon ile sağlanıyor.

Fiziki mağazalara sahip olan ve artık E-ticaret dünyasında da yerini almak isteyen bireylerin bir an evvel kendilerini gösterebilmeleri için büyük avantajlara sahip entegrasyon hizmetleri sunuluyor. Wind Medya olarak biz de N11 E-ticaret entegrasyon fırsatını sunarak müşterilerimizin E-ticaret dünyasında en güzel konumlara erişebilmelerine yardımcı olmaktayız.

Ürünlerinizi N11.com üzerinden satışa sunabiliyorsunuz. N11 E-ticaret entegrasyon, sizlere bunun güvenilir bir şekilde sağlanmasına zemin hazırlayan alt yapılardan oluşuyor. Bu entegrasyonu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu paketi kullanarak N11.com’ un avantajlı Pazar alanında kendinizi en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

N11.com’ a aktarımını sağladığınız ürünlerde barkod numarasının eklenmesi isteniyor ve zorunluluk arz ediyor. Ticari ürünleri tanımlamak için 8 ya da 13 haneden oluşum gösteren kodlar kullanılıyor. Bu gibi durumlara önem ve özen gösterilmesi de güvenilir bir alanda hizmet sunmaya başladığınızın kanıtlayıcısı niteliğindedir.

E-ticaret ile Zamandan Tasarruf

N11  E-ticaret entegrasyonu kendi içerisinde birçok avantajı barındırıyor. Bu avantajları elde edebilmek tamamen sizin elinizde. Çünkü n11 uzun süreden bu yana E-ticaret sitesi olarak adından söz ettiren bir Pazar alanıdır. Bu Pazar alanında hizmete başlamanız, ürün satışınızı yapmanız her anlamda tasarruf yapmanıza imkan sunacaktır.

N11 E-ticaret entegrasyonu her anlamda bilgi alışverişini tek panelden yaparak sizin zamandan tasarruf edebilmenize katkı sunuyor. Gerekli olan işlemleri birkaç tık ile gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bu sayede işinize daha konsantre olabilecek, işlemlerinizi istediğiniz süre zarfında gerçekleştirebileceksiniz. N11 sitesinde başarıya ulaşmanız çok daha kolay ve güvenilir olacaktır. Müşterilerin sizlerin ürünlerinden haberdar olması daha olası bir durum haline gelebilecektir.

Stok güncellemesinin otomatik bir şekilde yapılması müşterilerle aranızda oluşabilecek problemlerin de önüne geçebilecektir. Stok takibini, sipariş takibini bir panel üzerinden yapabilme imkanı sunan N11 e -  ticaret entegrasyonu, kısa bir süre sonra size doğru bir tercih yaptığınızı başarı göstererek hatırlatacaktır.

E-ticaret dünyasından beklentilerinizi, ürünlerinizin hedef kitlelere nasıl şekilde ulaşmasını dilediğinizi net bir şekilde belirledikten sonra paketleri inceleyebilirsiniz. Paketlerin içerisinden mutlaka kendinize, istek ve taleplerinize uyum gösteren bir paket bulabileceksinizdir. Entegrasyon hizmetinin titizlik ve profesyonellik gerektiğinin farkında olarak anlaşma sağlamanız gerekiyor. Wind Medya, her daim profesyonellikten ve kaliteli hizmetten yana bir tutum sergiliyor. Müşteri memnuniyetine önem vererek entegrasyon hizmetini en iyi olacak şekilde sunmaya devam ediyor.

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.

Daha Fazla

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al