9 . Y ı l ı m ı z

İş Takip Programı

İş takip programı sayesinde mevcut organizasyon yapınızda belirli bir kişiye görev ataması yapabilirsiniz. Gerisini iş takip programı otomatik olarak takip eder. Programın tek veri girişi en basit anlamda iştir ve onu nasıl yapacağınıza karışmaz. Kime hangi sorumluluğu verdiğinizi, personelin bu görevi ne kadar sürede yaptığını iş takip programı ile takip edebilir ve elde ettiğiniz veriyle geleceğe dönük planlama yapabilirsiniz. Hatırlatıcı özellik sayesinde yeni bir görev oluşturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza ya da belirli bir personel için uyarılar oluşturabilirsiniz. İş takip programı tamamen web tabanlı olduğu için en başından itibaren pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Verdiğiniz görevin ne zaman biteceğini görebilirsiniz. Verdiğiniz belirli bir görevin kimler tarafından yapılacağını, açıklamasını, konusunu, gerekli evrakla beraber istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca iş takip programı sistemi otomatik olarak tüm gelişmeleri size ve ilgili personele e posta yoluyla bildirecektir. İnternete bağlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra personellerinize ve yöneticilerinize iş atayabilir, size atanan işleri görebilir, işleri raporlayabilir ve personellerin işlerini takip edebilirsiniz. Bu yapılan işlemler, şirket ya da işletmenizin yönetimini kolaylaştırırken, çalışanlarınızı yönetmeniz için de büyük kolaylık sağlar.

İş Takip Programının Farkı Nedir?

ERP, çok sayıda yazılımın modülünden oluşur. ERP, ortak veritabanının kullanıldığı bir sistemdir. Üretim, insan kaynakları, finans, proje, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gibi çok karmaşık alt yazılımlardan oluşmaktadır. İş takip programı aslında tüm ERP, CRM ve proje temelli yazılımların özünde bulunan “work flow” prensibi üzerine inşa edilmiştir. ERP ve CRM programlarında karşınıza çıkacak olan yüksek yatırım maliyeti, danışmanlık, organizasyon şemasında değişiklik ve alışkanlıklarda radikal değişim gibi zorunlulukları yoktur. İş tanımı ve süre değerlerini girdikten sonra, iş takip programı yetkilileri düzenli olarak şirket ya da firmayı bilgilendirir ve o şirket ya da firma artık hiç hata yapmayan ve unutmayan bir yazılıma edinmiş olur.

Kimler İş Takip Programı Kullanabilir?

İşlerini sözlü olarak, evrakla ya da e posta ile takip etmekte zorluk yaşayan, işleri genelde bilgisayar veya telefon üzerinden yürüyen kurum ve şirketler, hangi personelinin ne kadar iş yaptığını öğrenmek isteyenler için iş takip programı mükemmel bir çözümdür. Reklam ajansları, hastaneler, muhasebeciler, hukuk büroları, dernekler ve kulüpler, fabrikalar, bilişim sektöründeki şirketler ya da firmalar, belediyeler, inşaat sektöründeki şirketler ya da firmalar, emlak şirketleri, organizasyon şirketleri, pazarlama ve dağıtımda yer alan şirketler, sigorta acentaları, sanayiciler, teknik servis olarak görev yapan şirket ya da firmalar, turizm şirketleri gibi firmalar iş takip programı kullanabilir.

Personel sayısı fazla olan, ekip çalışmasına uygun çalışan uzak mesafelerde şubesi veya personelleri olan tüm özel ve resmi kurum ve kuruluşlar kullanabilir.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al