9 . Y ı l ı m ı z

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

Bir web sitesi başlatmak genellikle nispeten kolay bir işlemdir ancak belirli iş işlevlerini yerine getiren karmaşık bir web sitesi tasarlamak ise zorlu bir süreçtir. Web sitesinin tasarımının en çok karışık kısmı, sitenin görünümünün ve işlevlerinin tasarlanmasıdır. Web sitesi profesyonel amaçlar içinse ve bir içerik oluşturucu en azından internet sayfası kurmak ve bunun gibi internet temellerini bilmiyorsa, Wind Medya ile iletişime geçerek kendinize bir sayfa kurabilirsiniz. Alanında yer alan profesyonel kadrosu ile Wind Medya, kişisel bir web sitesi kurmak için gerekli tüm ögeler ve profesyonel tasarımları sizler için sağlanmaktadır. Bir web sitesi başlatırken akılda tutulması gereken en önemli ipucu, sitenin bir kişinin belirlediği hedefleri yerine getirmesi gerektiği, ancak odaklanmayı sürdürmek için yalnızca bu hedefleri yerine getirmesi gerektiğidir. Böylelikle elde edilen deneyimler ile iyi bir internet sayfası kurmak mümkündür.

İnternet ile çok az deneyime sahip olsanız bile, bir web sitesi oluşturmanın anahtarı planlamadır. Bir kişinin web sitesinin ne için olacağını belirledikten sonra, web sitesinin bu hedefe nasıl ulaşacağını bulmak çok daha kolaydır. Bu konuda yine Wind Medya sizin planınız doğrultusunda sizlere örnek çalışmalar ve tercihler sunar. Örneğin, biri kişisel bir blog oluşturuyorsa, farklı blog platformlarına bakabilir veya benzersiz bir tane tasarlayabilir. İnternet sayfası kurmak için herhangi bir plan yapmadan önce mağazanın nasıl organize edileceğini düşünmek önemlidir.

Wind Medyanın özel internet sayfası tasarımları ile bir alışveriş sepeti veya ödeme seçenekleri dahil olmak üzere belirli web sitesi öğeleri, çeşitli köklü web sitelerinin araçları kullanılarak bir siteye hızlı ve güvenli bir şekilde eklenebilir. İnternet sayfası kurmak için hangi araçların başkaları tarafından tasarlanması gerektiğini bilmek bazen zordur, ancak bir kişinin başlatmaya çalıştığı web sitesine benzer işlevleri yerine getiren ögeleri bilmesi ve bunun için iyi bir medya ile çalışması gerekmektedir. Kendi başınıza bir web sitesi başlatmak çok zor oluyorsa, genellikle işlevsel olmayan bir siteye sahip olmaktansa Wind Medya ile birlikte hedefleriniz doğrultusunda bir internet sayfası kurmak daha profesyonel olacaktır.

Bilgilendirici web siteleri ve bloglar hakkında hatırlanması gereken en önemli ipuçlarından biri, gezinmenin kolay olması gerektiğidir. Tasarım ne kadar çekici olursa olsun, ziyaretçiler aradıkları bilgiyi bulamazlarsa geri dönmezler. Popülerlik her zaman bir web sitesinin amacı değildir, ancak reklamlarla desteklenecek bir web sitesine başlarken çok sayıda ziyaretçiye sahip olmak büyük bir endişe kaynağıdır.

Bir internet sayfası kurmak için en iyi ipuçları, sitenin türüne bağlı olarak farklı olabilir, ancak birçok öge her zaman aynı kalır. Wind medya sizlere sadece bir içerik oluşturucu, bir web sitesini basılı bir nesne olarak değil, ziyaretçilerin hem okuduğu hem de hareket ettiği dinamik, etkileşimli bir yer olarak düşünmeniz gerektiğini de internet sayfanıza yansıtacaktır. Özellikle işletmeler için, bir web sitesini bir nesneden ziyade bir yer olarak ele almak, ziyaretçileri çekmenin yollarını bulmaya çalışırken bir internet sayfası kurmak için çok etkili olabilir. Ayrıca, internet sayfanızdaki bazı ögeler veya tasarımlar için özel şemalar da tasarlanır.

Kendi web sitenizi oluşturmak birçok amaç için faydalı olabilir. İster belirli bir konudaki uzmanlığınızı paylaşmak, ister çevrimiçi bir iş kurmak, bir topluluk oluşturmak veya yalnızca faaliyetlerinizin çevrimiçi bir günlüğünü tutmak olsun, bir internet sayfası kurmak, içeriğinize bağlı herhangi bir bilgisayardan erişilebilir olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca teorik olarak fikirleriniz için başka türlü sahip olamayacağınızdan daha geniş bir kitleye sahip olmanızı sağlayabilir. Bir web sitesi ile bunları yüzlerce hatta binlerce kişiyle paylaşabilirsiniz. Bunun için profesyonel ekibin yer aldığı Wind Medya ile çalışarak kısa süre içerisinde internet sayfanızı hizmete geçirebilirsiniz.

Wind medya ile internet sayfası kurmak, sizlere çevrim içi bir site oluşturma aracı sunacaktır. Bu hizmetler genellikle bir web sayfasına metin, resim, bağlantı ve diğer içerik parçalarını eklemek için sezgisel ara birimler sağlayacaktır.

Web sitenizde kendi özel web adresinizin yanı sıra daha fazla seçenek ve işlevsellik istiyorsanız, HTML'de sayfalar oluşturmanız, bir web etki alanı kaydetmeniz ve sayfalarınızı yüklemek için bir barındırma sunucusu edinmeniz gerekir. Wind medya her konuda olduğu gibi  İnternet sayfası kurmak için temel HTML'yi de sizlere sunacaktır.

Sayfalarınız oluşturulduktan sonra sunucunuza yüklenir. Kaydolduğunuzda sunucunuzdan bir kullanıcı adı ve şifre alacaksınız. Bunları, bilgisayarınızı sunucuya bağlamak için birçok program yardımı kullanabilir, ardından tamamladığınız sayfaları bilgisayardan sunucuya gönderebilirsiniz. Bilgileriniz sunuyuca Wind Medya tarafından yüklendikten sonra, internet sayfası kurmak aşamanız tamamlanmış olur. Birkaç gün içinde, gelen bağlantıları olan sayfalar büyük arama motorları tarafından dizine eklenecek ve arama sonuçlarında görünmeye başlayacaktır.

Web sayfası kurmak, web sayfalarının kendilerinin oluşturulmasıyla ilgilidir. Dizgicilerin bir zamanlar bir gazetenin tek tek sayfalarını oluşturmak için kullanılan bir şablondaki öğeleri düzenlemesiyle aynı şekilde, bir web tasarımcısı da istenen etkiyi yaratmak için farklı öğeleri birleştirecektir. Metin, grafikler, resimler, yazı tipi boyutları ve renkler gibi öğelerin tümü, bir internet sayfası kurmak için bilgilendirici olduğu kadar çekici de sayfalar tasarlamak ve üretmek için kullanılır.

Tüm bu faaliyetlere bağlı olarak internet sayfası kurmak sayesinde günlük olarak web sitesine rutin olarak gelen trafik miktarını sürdürmek için yeterli bant genişliği olduğundan emin olursunuz. Daha iyi trafiğin oluşması için de site tasarımlarınızı, ögelerini arttırarak iyi kalitede ve özgün bir internet sayfası kurmak Wind Medya ile mümkündür.

Bir web sitesi oluşturmak ve barındırmak için profesyonel destek almalısınız. Oluşturulması kolay, profesyonel görünen bir şema ile ve böylelikle iyi kalitede bir internet sayfası kurmak mümkündür. Bunun için birçok şablonu, öge yerleşimlerini ve yüzlerce internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Wind Medya firmasından bilgi alabilir, aklınızdaki internet sayfasını kurmak için firmadan teklif isteyebilirsiniz.

Hayellerinizi Şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz ile İşimizi Aşk İle Yapıyoruz.

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Wind Medya ekibi, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Web Tasarım ve Seo.

Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.
  • Mobil Uymumlu hale getirilen siteler
  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • Ön Bellek Doğrulama Entegrasyonu
  • HTML 5, Css 3, Javascript, Bootstrap, gibi yeni teknolojiler kullanımı.

Daha Fazla

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al