Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Şimdi Bir Kurumsal Web Sitesi Sahibi Olun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

WEB TASARIM

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Uzman yazılımcılarımız kolay yönetilebilen web sitenizi sizin için tasarlayacak. Kolay yönetilebilen panel sayesinde sizde sitenizi düzenleyebileceksiniz. Web tasarım konusunda Profesyonel bir ekip sizi bekliyor.

Yeni nesil web tasarım ile her zaman bir adım ileridesiniz, çünkü biz ileri düzey teknoloji sunuyoruz. Özellikle rekabetin yüksek olduğu sektörlerde kaliteli, güvenilir, modern web tasarım hizmetlerimiz ile hızlı, şık ve sorunsuz çalışan çözümler üreterek rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uyumlu ve SEO alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima geleceği hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda; yatay scrollbar’sız ve sorunsuz bir şekilde çalışan aktif tasarımlardır.

Tamam iyi güzel de web sitelerimizi niçin responsive haline getirmeliyiz? Bu soru aslında avantajları sıralamak için bir başlık. Yani respnsive web tasarım kodlamanın avantajları nedir?

  • Tüm platformlarda web siteniz düzgün görünür
  • Arama motorlarında daha iyi sonuç
  • Geleceğe göre uyumlu
  • Yüksek Mobil uyumluluğu
  • Tüm Tarayıcılarla uyumluluk.
Kurumsal Web Tasarım

Wind Medya çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaştığını söylemek gerekir. Her zaman önde olma çabası hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getireceğini söyleyebiliriz. Kurumsal web tasarım ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak bizleri gururlandıracağını belirtmek isteriz. Kurumsal web tasarım hizmetlerinde Wind Medya öncü bir kuruluş olduğunun belirtmek gerekir. Biz biliriz ki web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarından oluşmaktadır. Tüm dünyaya kendini sunduğu vitrini olarak nitelendirmek gerekebilir ayrıca web hizmet ajansları da onların mimarı pozisyonunda görev almaktadır. Aslında çok sık rastladığımız bir durum ise çoğu zaman gerçekten kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. Son dönemlerde oluşan yenilikler ve uzun süre de bu yeniliklerin kullanılacağı düşündüğümüz arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması mobil uyumlu yani responsive kurumsal web tasarım kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayabileceğini de belirtmek isteriz. Hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Wind Medya beklentilerin üzerinde kurumsal web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız. Wind medya kurumsal web tasarım hizmetlerinde çalışmalarını ayırt etmeksizin tümünde gerçek özeni ve özgünlüğü ile kalitesini genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Milenyum çağlarında başlayan ve bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunduğunu belirtmek gerekir.

Yukarı Çık