9 . Y ı l ı m ı z

PR, Medya ve Basın Hizmetleri

Pazarlama ve iletişim çalışmaları söz konusu olduğunda, her marka için ideal tek bir çözüm seçeneği yoktur. Basın bülteni, tanıtım yazısı veya haber gibi ulusal basında, dergilerde, dijital platformlarda veya sosyal medyada yapılacak çalışmalar ile kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak en uygun yol haritasını belirlemek için çalışıyoruz.

Hedefe yönelik etkili iletişim planları geliştirmek için etkili yazma ve reklam becerilerimizi kullanıyoruz.

Basılı ve Dijital PR

Her şirketin bir hikayesi vardır, peki sizinkini kim biliyor? Hedef kitlenizle iletişim kurmak; bilgi, yaratıcılık ve deneyim gerektirir. Basılı ve dijital gazeteler, dergiler, ulusal basın, televizyon, Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında varlık göstererek marka bilinirliğinizi arttırıyor, itibarınızı geliştirmek için çalışıyoruz.

Ulusal basında haber çalışması yapmak, reklam vermenin ötesinde marka güvenirliğini arttırabileceğinden, PR genellikle medya erişimiyle ilişkilendirilir. Medya aracılığıyla hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Basın Bülteni Hizmeti

Markanıza ait bir yenilik, lansman veya haber değeri olan herhangi bir konuyu dijital basında yayınlamak için medya yansımalarını kullanabilirsiniz. Ulusal ve yerel basında yer alan haberleriniz ile, hedef kitlenizin hakkınızda yapacağı Google aramalarında marka bilinirliği ve güvenirliğinizi arttırın.

Dergi – Advertorial Çalışmalar

Marka bilinirliği arttırmak için yapılabilecek çalışmalardan biri de dergilerde haber, röportaj ve advertorial çalışmalardır. Markanızın içinde bulunduğu sektöre yönelik sektörel dergilerde size uygun haberi kurguluyor, editöryel ve yayın çalışmalarınızı yapıyoruz.

Influencer Marketing

Marka bilinirliğini arttırmak için yapılabilecek etkili PR çalışmalarından biri de influencer marketing. Instagram’da belirli bir takipçi kitlesine sahip olan influencer’lar ile yapılacak çalışmalar ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilir, potansiyel satış hacminizi etkili bir şekilde arttırabilirsiniz.

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al