Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Google ile Hesaplı Reklam Vermek

İnternette yer alma Vaktiniz Gelmedimi?
Google Reklam Vermek Çok Kolay Ziyaret Yoksa Ödeme de Yok!
Pazarlamada İşinizi Şansa Bırakmayın
Hemen Başvurun Kazanmaya Başlayın

Google Reklam Vermek

Google'a Reklam Vermek İstiyorum Diyorsanız Hemen Arayın

Google Reklamları Yönetimi için Profesyonel bir Firma mı Arıyorsunuz?

Google Partner'ı Wind Medya, Google Ağında Reklam Vermek İsteyen Firmalara en Ekonomik Reklam Kampanyaları Oluşturmak için Çalışır

Hesaplarınızı yüzlerce Google AdWords hesabını yönetmiş deneyimli bir ekibe emanet edin

GOOGLE REKLAMLARI ve ADWORDS HESAP YÖNETİMİ

Siz de İnternette Rakiplerinizi Sollayıp, Google Arama Motorunda En Üst Sıralarda Yer Alın

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Google Reklamları ile en üst sıralarda yerinizi almanızı sağlıyoruz. Google Reklam Verme konusunda hem serfitikalı, hem de tecrübeli, güvenilir bir ekiple çalıştığınızda hedef kitleniz sizi kolayca bulabilecek. En düşük harcamayla, en fazla verim elde edersiniz. İşinizi büyütüp kârlılığınızı arttırmak elinizde.

Firmanızın ürün veya hizmetlerini İnternet’te arama yapanların hemen bulmasını istiyorsanız, hemen bize ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google iş ortağı web sitelerinde yayınlanır. Tıklama başına maliyet ödersiniz. Sadece internet kullanıcıları reklamlarınızı tıklarsa ücret ödersiniz, reklam gösterim ücreti alınmaz.

Google Reklam Vermek konusunda uzman ekibimiz 7/24 Google Reklam hesaplarınızı kontrol eder, hesaplarınız her zaman güvende ve emin ellerdedir.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Google AdWords Reklam Hesabınız en yüksek performans elde edilecek şekilde iyileştirilir, geliştirilir. Yüksek ilgi gören anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile reklamlarınız en yüksek maliyet ve geri dönüş kalitesi ile hazırlanır. Böylece aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayısına ulaşırsınız. Google reklamlarınız mümkün olan en iyi konumlarda yayınlanır. Yüksek kalite puanı hedefi ile AdWords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanırsınız. Maliyetleriniz düşer, paranız cebinizde kalır. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; Google reklamları için ödediğiniz tutarı siz tayin edersiniz. Mesela; Reklam için 5 TL'lik günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL'lik maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamlarınız gösterildiğinde değil, yalnızca reklamlarınız tıklandığında ücret ödersiniz. Anahtar kelime seçmek, bütçenizi en üst seviyeye getirmek ve bilinçli karar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri hazırlıyoruz. Anahtar kelime maliyetlerini tahmin ederek, Google AdWords Reklam maliyetlerini azaltabiliriz.

Google Arama Ağı

Google Arama Ağı Türkiye’nin %97‘si arama yaparken Google kullanıyor. Ürün veya hizmetlerinizi arayan kullanıcılara göstermek için Google arama ağına reklam verebilirsiniz

Google Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı, hedef kitlenize, Google’un kendi web mülklerinde ve milyonlarca iş ortağı sitede daha etkili, daha sık ve gerçek zamanlı bir şekilde reklam vermenize olanak sağlar

Google Yeniden Pazarlama

Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Bu müşteriler, Google Görüntülü Reklam Ağı’nda başka web sitelerini ziyaret ettikleri sırada, reklamlarınız bu kişilere gösterilir.

Google Mobil Reklamlar

Google Mobil Reklamcılık ile internete mobil cihazlardan (cep telefonu, tablet) bağlanan kullanıcılara yani hedef kitlenize rahatça ulaşabilir, satışlarınızı katlayabilirsiniz.

YouTube Reklamları

Türkiye'nin en çok takip edilen video sitesi olan YouTube’da belirlediğiniz kategorilerde video öncesi ve YouTube’da bulunan reklam alanlarında reklamlarınızın gösterimini sağlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Google Ürün Listeleme Reklamları

Alışveriş kampanyaları, belirli bir kampanyada reklamlarınızla birlikte hangi ürünlerin gösterileceğini kontrol etmek üzere AdWords'te Google Merchant Center ürün verilerinizi kullanmanıza olanak tanır.

Reklam Uzmanlarımız 3 Adım'da Sizi Başarıya Ulaştırır

Google Partner olan ajansımız sizi başarıya ulaştırmak için profesyonel çözümler sunar.

Hemen Teklif İste

Plan ve Strateji

Öncelikle hedef kitlenize uygun reklam modelleri belirlenir

Bütçe ve Teklif

Başarıya ulaşmanız için yeterli bütçe belirlenir teklif olarak sunulur

Onay ve Reklamlar

Onay aşamasından sonra reklamlar başlar ve sizi hedef kitlenize ulaştırırız

Yukarı Çık