Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Google Optimizasyonu

Web sitenizi arayanlar bulabiliyor mu? Google Optimizasyonu yaptırın, ziyaretçi sayınız artsın.

Google Optimizasyonu Nedir?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama motorlarından Türkiye'de ve Dünya'da en yaygın olarak kullanılanı Google olduğu için Google kriterlerine uygun olarak yapılan web sitesi optimizasyonu çalışması (Google Optimizasyonu) pazardan %90 civarında pay alabileceğiniz anlamına geliyor. Zaten Google kriterlerine, makalelerine uygun yapılan optimizasyon çalışması, diğer küçük arama motorlarında da ilk sıralara çıkmanızı sağlar. Çünkü; Yaptığımız optimizasyonu çalışmaları arasında Bing, Yahho, Yandex gibi diğer arama motorlarına da kayıt yapıyoruz. Bu yüzden Google Optimizasyonu yaptırmanız ve diğer arama motorları için de küçük bir destek almanız yeterli olacaktır.

e-Ticaret ve Google SEO

Günümüzde İnternet Marketing (internet yoluyla ürünlerinizin ve hizmetlerinizin satış ve pazarlanması) oldukça yaygınlaşmıştır. İnternet hızının işik hızına ulaşması, yasal düzenlemeler, güvenilir ödeme yöntemlerinin yaygınlaşması, cazip fiyat avantajlarıyla mağazalardan çok internet üzerinden hesaplı alış veriş dönemi başlamıştır. Gittigidiyor, Ebay, Hepsi Burada, N11 gibi %100 güvenilir ve sıfır risk sistemi ile çalışan sanal mağazaların yanı sıra, sayıları her geçen gün artan sanal mağazalar ve girişimciler de aynı güveni ve kaliteyi sunarak sanal mağazacılık sisteminin yaygınlaşmasına yardımcı olmaktadır. Rekabetin yüksek olması Google Optimizasyonu yaptıran sanal mağazaların kayda değer bir satış artışı olmaktadır. Dükkan kirası, personel ücretleri gibi pek çok kalemden tasarruf edilerek açılan sanal mağazalarla, reel hayattaki dükkanların fiyat rekabeti yapması söz konusu değildir. e-Ticaret ile SEO optimizasyonu iç içe olan kavramlardır. Biri olmazsa diğeri de olmaz. Bu yüzden mutlaka Google Optimizasyonu yaptırmalısınız.

Yeni nesil alışveriş sistemleri ve aradığımız hizmeti, bir çilingir dahi olsa doğrudan "Google'a Soralım" kavramını getirmiştir. Binge soralım kavramı olmadığı için Bing Optimizasyonu değil, Google Optimizasyonu kavramı ve Google hizmetleri haklı olarak yaygınlaşmıştır.

Web Tasarım ve SEO

Web tasarımının yanı sıra Google Optimizasyonu hizmetlerimizle de markanıza sanal ortamda değer katıyoruz. İster kurumsal SEO hizmetleri, ister satışa yönelik Google Optimizasyonu çözümlerimiz için mutlaka görüşelim. Sizlere sunduğumuz benzersiz SEO hizmetleri ile haftalık, aylık raporlarımızla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Ziyaretçi sayınızı ve dolayısıyla satışlarınızı arttırabilirsiniz. Online gelirinizin artması, web sitenizi optimize ettirmekten geçer. Hemen hemen Google Optimizasyonu yaptırmayan firma kalmadığı için, sizlerin de mutlaka profesyonel bir SEO desteği almanız gerekmektedir. Optimizasyon çalışması için fiyat teklifi istediğinizde internet sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyor, hatalarını ve eksiklerini görüyor, fiyatlandırmayı analizler neticesinde veriyoruz. SEO çalışması yaptırmadan önce mutlaka bize danışın, Google aramalarında en üstlerde yer almak sizin de hakkınız. Rakiplerinizden geride kalmayın...

Holdinglere SEO Hizmeti

Holdinglere, üretici firmalara, kobilere, esnafa, kısaca her büyük-küçük işletmeye sunduğumuz ileri düzey SEO hizmetleri ve SEO danışmanlığı için lütfen bizimle irtibata geçin. Yılların deneyimi ile törpülenen uzmanlarımız firmanızın ve markalarınızın internetteki silahşörleri olarak, küçük markalar tarafından geçilmenizi engeleyebilir, ya da tam tersi küçük bir marka iseniz, büyüklerle rekabet içine girebilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki; Yeni dünya düzeninin bir parçası olarak internette en üstlerde yerinizi almak ve bu makamı konumak sizin elinizde.

Google Optimizasyonu yaptırın, çağın geresinde kalmayın...

Kurumsal Web Tasarım


Wind Medya sıra dışı güvenli ve yeni teknolojik alt yapı ile size Web Tasarım'da yeni bakış açısı getiriyor !

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web Tasarımlarımız Google Dostu ve SEO Uyumludur. Web tasarım yaptırmadan önce mobil uyumlu mu, Google standartlarına uygun mu bilmelisiniz. Biz %100 SEO ve Google uyumlu web tasarım yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek. Mobil web tasarım ve Mobil SEO hizmetleri ile emrinizdeyiz.

SEO - Google Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla uyumlu ve SEO'ya uyumlu web tasarım yaparak internette blunmanız için ilk adımı atıyoruz. Google Optimizasyonu yaptırın, rakiplerinizin önüne geçin.

Yukarı Çık