9 . Y ı l ı m ı z

Tek bir ödemeyle ömür boyu lisansa sahip bir e-ticaret sitesine sahip olmak istemez misiniz? Bu zorlu süreçte işinizi e-ticarete taşıyarak satışlarınıza devam etmek, zora giren ekonomi sürecine inat işinizi sürdürebilmek? Evet! Doğru duydunuz, bunları yapmak ve bu şekilde ekonomik durumdan en az hasarla ayrılmak belki de hiç hasar almadan bu zorlu süreci atlatabilmek çok da zor değil! Günümüzde artık her şey internet üzerinden sipariş ediliyor ve özellikle insanların daha çok eve kapandığı bu zaman diliminde internet satışları rekora doğru koşuyor. Siz de kendi firmanıza ait e-ticaret sitenizi kurarak para kazanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yılların deneyimine sahip Wind Medya ile el ele vererek sizler de kendi e-ticaret sitenizi kurabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Veya hiç evden çıkmadan oturduğunuz yerden firmanızın ticaretini yönetebilirsiniz. 

 

E-ticaret Nedir?

E-ticaret; mağaza, dükkân gibi yerleşik konumlarınız olmadan da ürünlerinizin satışını gerçekleştirebileceğiniz bir satış platformudur. Aynı zamanda yerleşik konumda bulunan mağazanızın satış ağını genişletebilmek için de kullanabileceğiniz bir platformdur. 

Bu platformla birlikte; genellikle satış ağını geliştirme, daha geniş müşteri kitlesine hitap edebilme amacıyla firmalara ek olarak e-ticaret siteleri de kurulmakta olup büyük e-ticaret siteleriyle eş zamanlı olarak firma ürün satışları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede firma ürünleri daha çok satılmakta ve bununla birlikte girişimcilere dükkân açmadan da büyüyebilme fırsatı tanınmaktadır. Bu fırsat karşısında birçok dükkân veya mağaza e-ticaret sistemi üzerinden satışlarını gerçekleştirerek daha geniş kitlelere hitap etmekte, mağaza açacak kadar yeterli ürüne sahip olmayan girişimciler ise kolay yoldan para kazanmaya başlayabilmektedir. Her türlü kesimden insana kapılarını aralayan e-ticaret siteleri günden güne büyümekte ve kendini geliştirerek kazanmaya ve kazandırmaya devam etmektedir.   

E-ticaret Site Fiyatları Hakkında

E-ticaret sitesi fiyatları uygunluğu sebebiyle herhangi bir mevkide dükkân açmaktan daha karlı bir konumdadır. E-ticaret sitesi açmayı düşünenler bu süreçte e-ticaret sitesi fiyatları hakkında araştırma yaparken birçok farklı fiyat listeleriyle karşılaşabilir. E-ticaret sitesi açmadan evvel ödemeyi tek bir sefere mahsus yapacak olduğunuzu ve fiyat ne denli yüksek olursa olsun her ay vereceğiniz dükkân kiralarını düşündüğünüzde her durumda daha avantajlı bir konumda olacağınızı da unutmamalısınız. Uygun e-ticaret sitesi fiyatları ile bu alanda da hizmet veren Wind Medya ile firmanızı en iyi yansıtacak e-ticaret sitesini kurabilir, e-ticaret ile siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

E-ticaret sitesi fiyatları belirlenirken istediğiniz tasarım ve işlemlere uygun olarak taban fiyatı çıkarılmakta ve bunun üzerine istediğiniz ek işlemler fiyatlandırılmaktadır. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Siz de Wind Medya'nın müşteri dostu e-ticaret sitesi fiyatları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin! Doğru ticaret stratejileriyle rakiplerinizi geride bırakarak, satışlarınızı arttırın, işletmenizi büyütün, kazancınızı arttırın!

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Teklif Al