Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Dijital Reklam Ajansı

İstanbul Merkez Lokasyonu ile Dijital Reklam Ajansınız: Wind Medya. Web Tasarım, Google Optimizasyonu, Dijital Yayıncılık

Wind Medya: Dijital Reklam Ajansı

Wind Medya ailesi olarak yılların basılı işler konusundaki deneyimini dijital platformda da aynı kalite anlayışıyla siz değerli müşterilerimize yıllardır sunmaktayız. Dijital Reklam Ajansı ailemiz, sanal dünyada da ses getirmeye devam ediyor. Hızlı ve yüksek kalite anlayışını en ekonomik fiyatlarla sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Dijital Yayıncılık

İnternet yayıncılığı ile markanıza değer katıyoruz. Online katalog tasarımı ile ürünlerinizi en sade ve en şık tasarımlarla dünyaya tanıtıyoruz. Yüksek kalite anlayışıyla hazırlayacağımız web tasarım, flyer, banner, PDF dosyaları marka imajınıza, kurumsal kimliğinize ve itibarınıza uygun standartlarda hazırlanmaktadır. Bütün bu tasarımlarınızın dijital alemde hedef kitleniz tarafından kolayca bulunmasını sağlıyoruz. Hem şık, hem kaliteli tasarımlarınızın tek tek elden dağıtılması gibi, Ürün ve Hizmetlerinizi kapı kapı dolaşmadan internet dünyasına tanıtıyoruz.

e-Ticaret Çözümleri

Hazır e-Ticaret paketleri ile sanal mağazanızı tek tıkla kurun. Uzman danışmanlarımız, her aşamada size destek olacaktır. İnternet Marketing (internetten ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlanması) konusunda uzman ekibimizin de yardımıyla, profesyonel yönetim paneli ve yüzlerce bileşenden oluşan çağımızın tüm gereksinimlerini karşılayacak altyapısıyla kendi patronunuz olabilirsiniz. Neden bir Gittigidiyor, bir Hepsi Burada gibi Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından birinin temellerini bizimle atmayasınız? Sanal mağazalar aynı güveni ve kaliteyi hazır eticaret paketlerimizde buluyor. e-Ticaret ile hemen kazanmaya başlayın.

Kurumsal Web Tasarım ve Uygulamaları

Web tasarımı bir işletmenin internetteki yüzüdür. İşletmenizin ve markanızın doğru olarak temsil edildiğinden emin olmalısınız. Markanızı ve itibarınızı internet dünyasına taşıyacak kurumsal tasarımlar yapıyoruz. Yılların deneyimi ile ustalaşan ekibimiz sizler için hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor. Güçlü ve teknolojiyi takip eden alt yapısı, modern web tasarım anlayışı ile güvenilir bir dijital reklam ajansına işlerinizi emanet etmenin huzurunu yaşayın. Kurumsal Web Tasarım işletmelerin görsel kimliğine ve iç dinamiklerine göre dijital ortama yansıtılması olduğu için, reklamcılığın temel yapısını bilerek bu günlere gelmiş ekibimiz sizi ve markanızın değerlerini her daim korur. Wind Medya: Güven ve İtibarın diğer adı...

Kurumsal SEO Hizmetleri - Google Optimizasyonu

Yerli ve yabancı sermayeye, holdinglere, üretici firmalara, KOBİ'lere kısaca büyük-küçük her işletmeye sunduğumuz profesyonel SEO çalışması ve SEO danışmanlık Hizmetleri için bizimle iletişim kurun. Google Optimizasyonu, web sitesi olan herkes için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tecrübeli SEO uzmanlarımız firmanızın ve markalarınızın internetteki fedaileri olarak, hedef kitlenizin sizlere ulaşmasını ve satışlarınızı arttırmanız için kuşanıyor. Teknolojik devrimler çağının bir parçası olarak internette en üstlerde yerinizi almak ve bu konumu konumak sizin elinizde, bizim sorumluluğumuzda. SEO yaptırın, satışlarınız artsın.

Dijital Dünyada yerinizi alın, çağın geresinde kalmayın...

Kurumsal Web Tasarım


Wind Medya sıra dışı güvenli ve yeni teknolojik alt yapı ile size Web Tasarım'da yeni bakış açısı getiriyor !

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web Tasarımlarımız Google Dostu ve SEO Uyumludur. Web tasarım yaptırmadan önce mobil uyumlu mu, Google standartlarına uygun mu bilmelisiniz. Biz %100 SEO ve Google uyumlu web tasarım yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek. Mobil web tasarım ve Mobil SEO hizmetleri ile emrinizdeyiz.

SEO - Google Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla uyumlu ve SEO'ya uyumlu web tasarım yaparak internette blunmanız için ilk adımı atıyoruz. Google Optimizasyonu yaptırın, rakiplerinizin önüne geçin.

Yukarı Çık