Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Şimdi Bir Kurumsal İnternet Sitesi Kurun

Dünyaya açılan pencerenizi renklendirelim

Web Sitesi Kurmak

İnternet Sitesi Kurmak İstiyorum Diyorsanız, geleceğin dünyasına ait web siteleri kurmanız için emrinizdeyiz.

Son model bir web sitesi kurmak artık çok kolay. Size özel hazırladığımız internet siteleri bütçenize uygun ve modern altyapısıyla, görünümüyle sizi kendisine çeker. Hızlı, mobil cihazlarla uyumlu web siteleri kuruyoruz. Sürekli en son teknolojiyi takip ettiğimiz için responsive (her ekran çözünürlüğüne uyum sağlayan) web siteleri yaparak rakiplerinizi imrendiriyoruz.

Mevcut web siteniz mobil uyumlu değilse ve en yeni teknolojiyi kullanarak bütün mobil cihazlarla uyumlu, Google dostu internet sitesi kurmak istiyorsanız bize danışın. 7x24 emrinizde ve hizmetinizde olan profesyonel ekibimiz sizi anlar ve mevcut internet sitenizdeki içeriği (resim ve yazıları) geliştirerek, yeni web sitenizi kurmak için çalışmaya başlar. Modern ve kurumsal web sitesi kurmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Yılların deneyimi ile ustalaşmış ekibimizle sizin için en uygun internet sitesini birlikte kuralım. Yeniliklere uygun, şık, hızlı ve güvenilir bir web sitesi yaptırmak istemez misiniz? Kısa bir süre içerisinde sitenizi tasarlayıp, bütçenizi de sarsmayacak web site fiyatları ile şirketinizi ve işinizi gururla sunacağınız çalışmalarımız yüzünüzü güldürecek.

Çağın ötesinde bir web sitesi kurarken projeye özel olarak hazırlanacak cazip fiyatlarımızla web sitesi kurmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişim kurun. Şayet hazır web sitesi paketlerimizden birini kurmak isterseniz bütçenize uygun çözümler Wind Medya'da sizi bekliyor. Uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan internet siteleri titizlikle hasırlanıp görücüye çıkar. Bu şekilde firmanızın kurumsal yapısına uygun tasarımla rakiplerinizin bir adım daha önüne geçersiniz.

E-Ticaret sitesi kurmak artık çok kolay. Bir kaç dakika içerisinde, bir kaç tıkla kendi mağazanızı kurun. Müşteri temsilcilerimiz size web sitenizi kurarken her aşamada yardımcı olacaktır. Alışveriş sitenizi, sanal mağazanızı kurmadan önce web site fiyatları verirken ve mağazanızı kurduktan sonra, hep yanınızda olacak ve sizlere sanal mağazanızı büyütüp geliştirmeniz için hep destek olacağız. İnternetten alışverişin çok yaygınlaştığı günümüz koşullarında, sanal alışveriş oranları oldukça cazip hale gelirken eticaret sitesi kurmak için hazırladığımız paketler de oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. İnternet Marketing (internet üzerinden ürün ve hizmetlerin satışı) konusunda uzmanlığımız sizlere rehberlik edecek, başarıya ulaşmanız için doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır. Sanal dünyada kaybolmadan yerinizi almak için ilk adımı atmaya uygun web sitesi kurmak ve Online Marketing yapmak istemez misiniz?

İster kurumsal web sitesi yaptırmak için, ister satışa yönelik internet sitesi kurmak için, güvenilir ve deneyimli bir web sitesi yapan firmalar arıyorsanız bizimle temasa geçin. İstanbul merkezli ofisimiz sizlere her konuda profesyonel olarak yardımcı olacaktır. Ücretsiz web sitesi danışmanlık hizmetlerimizle size en uygun çözümleri üretmek için danışma hattımıza bekleriz...

İşinizi uzmanlarımıza bırakın. Web sitesi kurmak için bizden fiyat almadan karar vermeyin. İşinde uzman web tasarım ve web yazılımcılarımız internet sitenizi sizler için kurar. Uygun fiyatla profesyonel bir web tasarımı ve kolay yönetilebilen panelle sitenizi siz de düzenleyip geliştirebilirsiniz. Yeni internet siteleri kurmak için sabırsızlanan profesyonel ekibimizle çalışmanın rahatlığını yaşayın. Rakiplerinize fark atın, onlara dikiz aynasından bakın.

Işıl Işıl web sitelerini, uygun fiyatlarla kurup yönetimini size veriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Kurmak


Wind Medya; ileri düzey teknolojik alt yapısı ile sizlere hayalinizdeki Web Sitelerini Kurar ve internet alemine yeni bir bakış açısı getirir!

Kurumsal Web Tasarım

Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu

Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır.

Güvenli ve Sorunsuz

Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm Arama motorlarına uyumlu ve Seo Alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima yukarıları hedeflemekteyiz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil platformlar için ayrıca ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

Profesyonel Destek

7/24 Email ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor.

Bakırköy Web Tasarım hizmetimizle web sitesi kurmak için bizi arayın. Bakırköy ilçesinde web sitesi yapan firmalar arasında fark yaratan tasarım ve müşteri odaklı çözümlerimizin rahatlığını yaşayın.

Beşiktaş Web Tasarım hizmetimizle web sitesi kurmak için bizi arayın. Beşiktaş ilçesinde web sitesi yapan firmalar arasında fark yaratan tasarım ve müşteri odaklı çözümlerimizin rahatlığını yaşayın.

Beylikdüzü Web Tasarım hizmetimizle web sitesi kurmak için bizi arayın. Beylikdüzü ilçesinde web sitesi yapan firmalar arasında fark yaratan tasarım ve müşteri odaklı çözümlerimizin rahatlığını yaşayın.

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda; yatay scrollbar’sız ve sorunsuz bir şekilde çalışan aktif tasarımlardır.

Tamam iyi güzel de web sitelerimizi niçin responsive haline getirmeliyiz? Bu soru aslında avantajları sıralamak için bir başlık. Yani resğpnsive web tasarım kodlamanın avantajları nedir?

  • Tüm platformlarda web siteniz düzgün görünür
  • Arama motorlarında daha iyi sonuç
  • Geleceğe göre uyumlu
  • Yüksek Mobil uyumluluğu
  • Tüm Tarayıcılarla uyumluluk.
Web Sitesi Kurmak

Web sitesi kurmak hizmetlerinde Wind Medya öncü bir kuruluş olduğunun belirtmek gerekir. Biz biliriz ki web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarından oluşmaktadır. Tüm dünyaya kendini sunduğu vitrini olarak nitelendirmek gerekebilir ayrıca web hizmet ajansları da onların mimarı pozisyonunda görev almaktadır. Aslında çok sık rastladığımız bir durum ise çoğu zaman gerçekten kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. Son dönemlerde oluşan yenilikler ve uzun süre de bu yeniliklerin kullanılacağı düşündüğümüz arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması mobil uyumlu yani responsive web sitesi kurmak kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayabileceğini de belirtmek isteriz. Hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Wind Medya beklentilerin üzerinde web sitesi kurmak yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız. Wind medya web sitesi kurmak hizmetlerinde çalışmalarını ayırt etmeksizin tümünde gerçek özeni ve özgünlüğü ile kalitesini genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Milenyum çağlarında başlayan ve bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunduğunu belirtmek gerekir. Wind Medya çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaştığını söylemek gerekir. Her zaman önde olma çabası hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getireceğini söyleyebiliriz. Web sitesi kurmak işletmenize yardımcı olmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak bizleri gururlandıracağını belirtmek isteriz.

Yukarı Çık