Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

İlk Sayfada Çıkmak

Google İlk Sayfada Çıkmak İstiyorum diyorsanız, SEO Optimizasyonu yaptırmalısınız.

Ya da Google Adwords Reklamları ile Hemen İlk Sayfada Çıkın !

Nasıl İlk Sayfada Çıkabilirim?


İlk Sayfada Organik Aramalarda Çıkmak için SEO Çalışması yaptırabilirsiniz.

İlk Sayfada Reklamlarda Çıkmak için Google Adwords ile Reklam verebilirsiniz.


SEO Çalışması - Google Optimizasyonu

Organik aramalarda ilk sayfada çıkmak SEO Çalışması (Arama Motoru Optimizasyonu) ile mümkündür.
SEO hizmetlerimiz şu şekildedir: Başlangıç düzeyinde (yeni kurulan web siteleri için) ve İleri düzey (rekabetin yüksek olduğu sektörler için) SEO hizmetleri ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. İlk sayfada çıkmak ve ziyaretçi sayınızı ve satışlarınızı arttırmanız Google Optimizasyonu (SEO) ile mümkündür. İnternet gelirinizin artması için web sitenizi optimize ettirmeniz gerekir. Profesyonel SEO çalışması için fiyat teklifi istediğinizde internet sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz, SEO fiyatları analizler sonrasında veriliyor. SEO çalışması yaptırmadan önce mutlaka bize danışın. Google aramalarında en üstlerde yer alın, rakiplerinizden daha popüler olun. E-Ticaret web siteleri için yani online satış yapan alışveriş sitelerine ise SEO danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için teklif formuna web adresinizi, hedef kelimelerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Google algoritmalarına uygun olarak yapılan SEO optimizasyonu (Google Optimizasyonu) ile Google ve diğer arama motorlarında Organik Aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Google Adwords - Google Reklamları

İlk sayfada Garantili çıkmak için ikinci yol ise Google Reklam Vermek ile mümkündür. Google Partner'ı Wind Medya, Google'da Reklam Vermek isteyen firmalara en ekonomik Reklam Kampanyaları Oluşturmak için çalışır. Google Adwords Hesaplarınızı yüzlerce Google AdWords hesabını yönetmiş deneyimli bir ekibe teslim edin, kârlı çıkın.

İnternette hemen reklam vermeniz ve hemen en üstte yer almanız Google Adwords ile çok kolay ve çok pratik. Ancak; Maliyet hesapları yaptığınızda yüksek masraflarla ürün ve hizmetlerinizden elde edeceğiniz net kârın azalmaması için işi uzmanına bırakın, zarar etmeyin. Yılların deneyimi ile en değerli kelimeleri en ekonomik fiyatlarla yayınlamaya ve kazancınızı arttırmaya ne dersiniz?

Her Türlü İlk Sayfada Çıkartıyoruz...

Kurumsal Web Tasarım


Wind Medya sıra dışı güvenli ve yeni teknolojik alt yapı ile size Web Tasarım'da yeni bakış açısı getiriyor !

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web Tasarımlarımız Google Dostu ve SEO Uyumludur. Web tasarım yaptırmadan önce mobil uyumlu mu, Google standartlarına uygun mu bilmelisiniz. Biz %100 SEO ve Google uyumlu web tasarım yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek. Mobil web tasarım ve Mobil SEO hizmetleri ile emrinizdeyiz.

SEO - Google Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla uyumlu ve SEO'ya uyumlu web tasarım yaparak internette blunmanız için ilk adımı atıyoruz. Google Optimizasyonu yaptırın, rakiplerinizin önüne geçin.

Yukarı Çık