Wind Medya ile Dijital Çözümler

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Blog ve Makaleler

WIND Medya Blog ve Makale Arşivi

Responsive Tasarım Üretiyoruz

Mobil cihazlarla uyumlu, tasarımın ekran büyüklüğüne göre adapte olduğu, web sayfanızın mobil cihazlarda sorunsuz açıldığı web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Dokunma öğelerinin yakınlığı, yazıların büyüklüğü ve okuma kolaylığı gibi pek çok kriter göz önüne alınarak yapılan internet siteleri tasarlıyoruz. Google mobil uyumluluk testlerinden geçen Responsive Tasarım Üretiyoruz internet sayfalarınızın mobil uyumlu olup olmadığını anlayabilirsiniz.

SEO Ücreti Ne Kadar?

SEO Fiyatları projeye özel hazırlanır. Nasıl 50 metrekarelik bir evin, yine aynı semtte bulunan 180 metrekarelik başka bir evle arasındaki kira fiyatı farklı ise SEO fiyatları da farklılık gösterir. SEO paketleri yanıltıcı olabilir. Hedef kelimelerinizin zorluk derecesi, bulunduğunuz sektördeki dinamikler ve rekabetin zorluk derecesi SEO fiyatları açısından önem taşır. SEO paketleri ancak hiç SEO çalışması yapılmamış bir web sitesi için temel SEO çalışması adı altında ilk 2-3 ay için standart bir fiyatla sunulabilir. Bu durum da ancak site içi teknik sorunların az olması durumunda gerçekleşebilir. İleri düzey SEO paketleri de mümkündür, bu paketleri oluşturmak ve sizlerle paylaşabilmek için lütfen web sitenizin adresini (alan adını) ve hedef kelimelerinizi bize mail atın. SEO uzmanlarımız web sitenizi ücretsiz analiz ederek size özel fiyat teklifi hazırlayacaktır.

Web Tasarım Fiyatları

Ekonomik ve her bütçeye uygun Web Tasarım Fiyatları ile Kurumsal web sitesi yapıyoruz. Web sitesi kurmak ve geliştirmek için lütfen bize danışın. Cazip fiyat avantajlarımızdan faydalanarak son model bir web sitesine kavuşun.

e-Ticaret Paketleri

E-Ticaret hayatına atılıp sanal mağaza açmak istiyorsanız Wind Medya ekibi sizlere her konuda yardım etmeye ve destek olmaya hazır. İnternet üzerinden ürünlerinizi satmak istiyorsanız hemen bir mağaza açalım, tek tıkla kurulum, hızlı destek sayesinde kısa sürede işlerinizi büyütün. İnternet üzerinden satış yapmanın avantajlarından yararlanın. Hızla artan internet alışveriş oranlarıyla günümüzün en çok tercih edilen alışveriş mağazaları arasında yerinizi alın.

Wind Medya Blog, Makale ve Haber Arşivi, 2017

Kurumsal Web Tasarım


Wind Medya sıra dışı güvenli ve yeni teknolojik alt yapı ile size Web Tasarım'da yeni bakış açısı getiriyor !

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web Tasarımlarımız Google Dostu ve SEO Uyumludur. Web tasarım yaptırmadan önce mobil uyumlu mu, Google standartlarına uygun mu bilmelisiniz. Biz %100 SEO ve Google uyumlu web tasarım yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet ya da diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek. Mobil web tasarım ve Mobil SEO hizmetleri ile emrinizdeyiz.

SEO - Google Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla uyumlu ve SEO'ya uyumlu web tasarım yaparak internette blunmanız için ilk adımı atıyoruz. Google Optimizasyonu yaptırın, rakiplerinizin önüne geçin.

Yukarı Çık